Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Straipsniai

SAF25. "Man Utd" slaptas planas treneriu paskirti Fergusoną

2011 m. lapkričio 13 d.

"Manchester United" garbės prezidentas Martinas Edwardsas atskleidė slaptą planą, kuriuo 1986 metais buvo pasinaudota į klubą prisiviliojant "Aberdeen" trenerį Serą Alexą Fergusoną.

 

Edwardsas, tuomet buvęs "United" valdybos pirmininku, pasakojo: "Negalėjau tiesiog paskambinti ir sakyti: "Tai Martinas Edwardas, ar galiu pasikalbėti su Alexu Fergusonu?

 

Todėl nusprendėme, jog Mike'as Edelsonas ("United" direktorius) su dirbtiniu škotišku akcentu apsimes Gordono Strachano agentu Alanu Gordonu, kuris gerai pažinojo Alexą.

 

Taigi sekretorė sujungė Mike'ą ir šis pasakė Alexui: "Čia ne Alanas Gordonas, su jumis pasikalbėti nori Martinas Edwardsas".

 

Pasakiau, jog lapkričio 5-osios vakarą norėtumėme su juo susitikti. Nuvykome į Škotiją įsitikinti, kad viskas vyktų sklandžiai, nes kitą dieną jau ruošėmės pateikti oficialų pasiūlymą "Aberdeen" valdybos pirmininkui.

 

Troškome sužinoti, ar Alexas sutiktų atvykti į mūsų klubą, nes mažiausiai ko norėjome, tai atleisti Roną Atkinsoną ir suprasti, jog esame be vyriausiojo trenerio."

 

Edwardsas teigė, jog "United" valdžia vieningai pasisakė už Fergusono kandidatūrą, kuris su "Aberdeen" nuo 1979 metų iškovojo tris Škotijos čempionų titulus, keturias škotų FA taures, vieną Lygos taurę, Taurių laimėtojų taurę bei UEFA Super taurę.

 

Jis tęsė: "Prieš mums susitinkant su Fergusonu, mes jau buvome priėję sprendimą. Žinojome apie jo pasiekimus su tuomet gana mažu klubu buvusiu "Aberdeen", kai Alexas perėmė jų vairą.

 

Jis nutraukė "Rangers" bei "Celtic" dominavimą Škotijoje, o jo didžiausia pergalė buvo Taurių laimėtojų taurė 1983 metais, kuomet "Aberdeen" įveikė Madrido "Real"."

 

Prireikė ketverių metų, kol Fergusonas iškovojo pirmąjį savo titulą su "Man Utd" - FA taurę. Edwardsas pripažįsta, jog jei škotas į klubą būtų atvykęs šiandieniniame futbole, jam ko gero būtų tekę svarstyti apie Fergusono atleidimą.

 

Jis sakė: "Turėjome išlikti kantrūs ir žinojome, kaip sunkiai Fergusonas dirba. Buvome įsitikinę, jog tik laiko klausimas, kada jam pavyks iškovoti pirmąjį titulą.

 

1990 metais mus ėmė slėgti šioks toks spaudimas, nes rezultatai nesikeitė. Įtampa šiandien būtų buvusi dar didesnė ir norėtumėme tikėti, jog būtume tokie pat kantrūs."

 

Edwardas yra įsitikinęs, jog Fergusonas norėtų padidinti savo titulų kolekciją Čempionų lygoje - prestižiškiausiame Europos turnyre škoto auklėtiniai triumfavo tik du kartus.

 

"Kai pažiūrime į Fergusono pasiekimus - 12 Anglijos čempionų vardų atrodo nepralenkiama. Tačiau neabejoju, jog jis norėtų būti iškovojęs stipriausio klubo Europoje vardą daugiau nei du sykius per 25 metus."

Autorius: D M


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu