Kaip vertinate 2018/2019 sezono pasiruošimo kontrolines rungtynes?

•
  •

„Wigan“ sutriuškinęs „Manchester United“ pateko į penktąjį FA Taurės etapą

2017 m. sausio 29 d. 19:53

Ketvirtajame FA Taurės etape „Manchester United“ savų varžovų akivaizdoje priėmė „Wigan“ futbolininkus bei sutriuškino juos rezultatu 4 - 0.

„United“ rungtynių iniciatyvą perėmė į savo rankas nuo pat rungtynių pradžios, tačiau kurti pavojingus epizodus prie svečių vartų sekėsi itin sunkiai. 23-iąją minutę Juanas Mata atliko smūgį būdamas baudos aikštelėje, tačiau kamuolys praskriejo virš vartų.

31-ąją minutę šeimininkai turėjo idealų šansą išsiveržti į priekį. „United“ išbėgo į kontrataką ir Henrikhas Mkhitaryanas sulaukė perdavimo iš krašto, tačiau armėnas nesugebėjo pasiųsti kamuolio į vartus iš poros metrų atstumo.

44-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis. Marouane‘as Fellaini, dėka itin tikslaus Bastiano Schweinsteigerio perdavimo nukreipė kamuolį galva iš kelių metrų atstumo ir išvedė „United“ į priekį.

Tuo įvykiai pirmajame kėlinyje ir baigėsi, o komandos išėjo į pertrauką, „Raudoniesiems Velniams“ pirmaujant 1 – 0.

Antrajame kėlinyje vaizdas iš esmės nesikeitė, tačiau savojo šanso sulaukė ir „Wigan“. Sergio Romero sužaidė itin neužtikrintai ir nepagavo gan nepavojingai skriejusio kamuolio, atmušė jį prieš save ir vienas iš svečių atliko dar vieną smūgį, su kuriuo argentinietis susitvarkė kur kas sėkmingiau.

57-ąją minutę krito dar vienas įvartis. Pirmąją kampinio bangą atlaikę šeimininkai sugriuvo jos tęsinyje. Anthony Martialis baudos aikštelės prieigose suklaidino varžovą, atliko perdavimą pasilikusiam Chrisui Smallingą, kuris savo pečiu pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino „United“ persvarą.

74-ąją minutę šeimininkai išsprendė rungtynių baigtį. Į greitą kontrataką išbėgę H. Mkhitaryanas ir A. Martialis buvo pagrindiniai įvarčio kalviai. Armėnas perdavė kamuolį prancūzui į kraštą, o po kurio laiko perdavimo atgal sulaukęs H. Mkhitaryanas „sušaudė“ „Wigan“ vartininką iš kelių metrų.

Po poros minučių po neužtikrinto A. Tuanzebe žaidimo svečiai rezultatą galėjo sušvelninti, tačiau A. Browne smūgis buvo blokuotas.

Savo šlovės akimirkos sulaukė ir pirmąjį kartą šiame sezone rungtynes startinėje sudėtyje pradėjęs Bastianas Schweinsteigeris. Vokietis kampinio metu griūdamas atliko smūgį ir nukreipė kamuolį į vartus bei pradėjo „Wigan“ triuškinimą.

A. Martialis pelnė ir penktąjį „United“ įvartį, tačiau šis nebuvo įskaitytas dėl B. Schweinsteigerio pražangos baudos aikštelėje, pakelto kampinio metu.

Per likusį rungtynių laiką komandos nieko nebe sukūrė ir teisėjas užfiksavo užtikrintą „United“ pergalę. Tolimesnis varžovas penktajame FA Taurės etape paaiškės pirmadienį.

„Manchester United“ 4 – 0 „Wigan Athletic“

44‘ [1-0] M. Fellaini (B. Schweinsteiger)

57‘ [2-0] Ch. Smalling (A. Martial)

74‘ [3-0] H. Mkhitaryan (A. Martial)

81‘ [4-0] B. Schweinsteiger