•
  •

W. Rooney sugrįžimas pažymėtas triuškinančia „Manchester United“ pergale

2017 m. rugsėjo 17 d. 20:13

Penktojo „Premier“ lygos turo, paskutiniajame susitikime, „Manchester United“ savų žiūrovų akivaizdoje priėmė Liverpulio „Everton“ klubą su Wayne‘u Rooney priešakyje. „Raudonieji Velniai“ savo oponentus sutriuškino rezultatu 4 – 0, ir turnyrinėje lentelėje yra užleidę tik „Man City“ klubą, kuris pirmauja dėka abėcėlės tvarkos.

Susitikimas šeimininkams prasidėjo kaip iš natų. Jau 4-ąją minutę tarsi iš patrankos iššovęs Antonio Valencia išvedė „United“ į priekį ir pelnė pirmąjį įvartį „Old Trafford“ stadione nuo 2014-ųjų sausio.

Po įvarčio, „Everton“ pernelyg savo braižo nekeitė ir toliau laikėsi gynybinio plano. Romelu Lukaku kėlinio viduryje galėjo padvigubinti persvarą, tačiau nesugebėjo pelnyti įvarčio išbėgęs vienas priešais Jordaną Pickfordą.

Antrajame kėlinyje „Everton“ perėmė kamuolio kontrolę bei buvo kur kas dažnesni svečiai prie Davido De Gea vartų, tačiau per paskutiniąsias dešimt minučių, šeimininkai užkūrė tikrą pirtį „Irisams“.

83-iąją minutę R. Lukaku pamatė atsidengusį Henrikhą Mkhitaryaną, kuris šaltakraujišai nuginklavo J. Pickfordą.

Jau po 6 minučių atakos smaigalyje atsidūrė ir pats R. Lukaku. Jesse Lingardas pamušė kamuolį galva arčiau „Everton“ vartų, o ten laukęs belgas nepaliko vilčių svečių vartininkui. Įdomu tai, jog puolėjas savo džiaugsmo nė kiek netramdė.

Jau per pridėtą teisėjo laiką Anthony Martialis uždirbo 11-os metrų baudinį, kurį pats be didesnio vargo ir realizavo, taip įkaldamas paskutinį vinį į „Everton“ vartus.

„Manchester United“ 4 – 0 „Everton“

4‘ [1-0] A. Valencia (N. Matic)

83‘ [2-0] H. Mkhitaryan (R. Lukaku)

89‘ [3-0] R. Lukaku (J. Lingard)

90+2‘ [4-0] A. Martial (iš 11 m. baudinio)

Autorius: Giggsy