•
  •

Vidičius sugrįžo į aikštelę

2011 m. spalio 12 d. 12:33

Vienintelis Patrice'as Evra turi kuo džiaugtis po vakar įvykusių atrankos į kitų metų Europos čempionatą susitikimų - jo Prancūzijos rinktinė iškovojo reikalingą tašką ir pateko į Euro 2012.

Buvusio "Manchester United" žaidėjo Laurento Blanco vadovaujami prancūzai namuose atsilikinėjo po bosnio Edino Dzeko įvarčio, tačiau rungtynėms artėjant prie pabaigos jo komandos draugas "Man City" klube Samiras Nasri išlygino rezultatą ir Prancūzija užsitikrino kelialapį į Europos čempionatą.

Geros žinios "Man Utd" sirgalius pasiekė iš Serbijos rinktinės stovyklos - Nemanja Vidičius sužaidė pilną mačą su Slovėnija, tačiau neįmušė 11 metrų baudinio ir serbai liko už borto. Tyliai šnekama, kad Vidičius baigė karjerą nacionalinėje komandoje.

Portugalijos rinktinė, kuriai atstovauja Nani, patyrė pralaimėjimą Danijai rezultatu 1-2 ir dėl patekimo į čempionatą kovos atkrintamosiose varžybose. Danai iškovojo pirmąją vietą grupėje.

Škotija, kurios gretose 85 minutes sužaidė Darrenas Fletcheris, neprilygo pasaulio ir Europos čempionams ispanams, kurie po dviejų Davido Silvos ir vieno Davido Villos įvarčio iškovojo pergalę 3-1.

Šiaurės Airijai atstovaujantis Oliveris Norwoodas iš arti matė kaip jo nacionalinė rinktinė 0-3 nusileido Italijai. Pats Norwoodas aikštėje praleido 73 minutes.