Profilis


Sekančios rungtynės

2019 m. balandžio 10 d. 22:00
Čempionų lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2019 m. balandžio 2 d. 21:45
Premier lyga
2
 - 
1

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

34
32
OCB
31
31

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Naujienos

Vidičiaus agentas neigia kalbas

Vidičiaus agentas neigia kalbas

2009 m. rugpjūčio 19 d. 13:10

"Manchester United" gynėjo Nemanja Vidičiaus agentas paneigė kalbas, jog jo klientas nori įgyvendinti savo 'svajonę' ir persikelti į "Barcelona".

 

RAC-1 bei El Mundo Deportivo vakar buvo pasirodę tokie Paolo Fabbri žodžiai: "Tai būtų Vidičiaus svajonė žaisti už "Barcelona". Jis būtų labai patenkintas, nes nori rungtyniauti La Liga."

 

"Turime atidžiau išnagrinėti situaciją, kuri šiuo metu yra komplikuota. "Manchester United" prarado Cristiano Ronaldo bei Carlosą Tevezą, todėl jie nenori prarasti dar vieno svarbaus žaidėjo."

 

Tačiau Fabbri šiandien paneigė šiuos žodžius, teigdamas, jog Serbijos nacionalinės rinktinės narys yra apsipratęs Mančesteryje.

 

"Tai netiesa. Niekada nesakiau tokių dalykų. Nemanja yra laimingas būdamas čia. Jei "Barcelona" vis dėlto pateiktų pasiūlymą, tada viską spręstų "Man Utd"."

Autorius: D M

Karštos naujienos:


Parama svetainei


1. Parašykite SMS žinutę su kodu IV CHAINAS. Tarp žodžių IV ir CHAINAS palikite tarpą, rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis (pvz., iv chainas).

2. Žinutę išsiųskite vienu iš šių numerių.

Tel. nr. Žinutės kaina
1679 3 Lt
1654 2 Lt
1656 1 Lt


3. Visi Jūsų sumokėti pinigai (3 Lt, 2 Lt arba 1 Lt) bus iš karto padovanoti mūsų svetainės talpinimo paslaugos pratęsimui apmokėti, o jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Detalesnė informacija


Komentarai:

Dj-kreminis
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 3655 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

Taip ir maniau. Spauda tiesiog išgalvojo serbo agento žodžius. Nemanja nėra toks kaip CR7, jis ankščiau pasakė, kad liks, tai reiškia, jog liks Kur jis rastų tokį gynybos partnerį kaip Rio...
* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu