•
  •

Van der Saras atsisveikino su didžiuoju futbolu

2011 m. rugpjūčio 3 d. 23:58

Pilnutėliame Amsterdamo "Ajax" stadione legendinis vartininkas Edwinas van der Saras pergale atsisveikino su futbolu, kai jo surinkta "svajonių komanda" nugalėjo "Ajax" futbolininkus rezultatu 2-1.

Rungtynėse, kurių kėlinys truko 30 minučių, pirmasis pasižymėjo buvęs "Man Utd" puolėjas Louisas Saha. Pusiausvyrą atstatė Derkas Boerrigteris, tačiau pergalingą įvartį įmušė Dennisas Bergkampas.

Keliom valandom anksčiau "United" ir "Ajax" U13 komandos išsiskyrė taikiai 2-2. "Man Utd" ekipoje rungtyniavo Van der Saro sūnus Joe bei vieno iš trenerių Rene Meulensteeno vaikas Melle.

Vėliau sėkė "Ajax" '95 bei Olandijos rinktinės '98 varžybos. Aikštėje buvo galima išvysti tokias karjerą baigusias žvaigždes kaip Patricką Kluivertą, Edgarą Davidsą, brolius De Boerus, Franką Rijkaardą ir kitus. Vienintelį mačo įvartį olandams pelnė Marcas Overmarsas.

Van der Saro "svajonių komanda": Van der Sar; Neville, van Bronckhorst, Ferdinand, Vidic; Carrick, Giggs, Zenden, Kuyt; Rooney, Saha.