•

„United“ prarado svarbius taškus rungtynėse prieš „Swansea“

2017 m. balandžio 30 d. 15:57

„Manchester United“ sekmadienio popietę grįžo į „Premier“ lygos batalijas, kur namuose priėmė „Swansea“ futbolininkus.

Rungtynių pradžia nebuvo itin gausi progų, tačiau svečiai turėjo žaidybinę persvarą bei ilgiau kontroliavo kamuolį. Negana to, dvikovos pradžioje traumą patyrė Luke‘as Shaw, kurį pakeitė Antonio Valencia.

Pirmąją progą rungtynėse turėjo „Swansea“ puolėjas Fernando Llorente. Ispanas sulaukė perdavimo baudos aikštelėje ir atliko gan klastingą smūgį, tačiau Davidas De Gea su šiuo išpuoliu susitvarkė.

30-ąją minutę pagaliau savo šanso sulaukė ir „United“. Anthony Martialis atliko reidą kairiame krašte, kuris užsibaigė prancūzo smūgiu, tačiau kamuolys skriejo tiesiai į Lukaszą Fabianski ir didesnių problemų nesukėlė.

Vos po poros minučių dar vieną išpuolį surengė „Swansea“. Jordanas Ayew atliko smūgį iš krašto, kurį savo koja atrėmė D. De Gea.

Kėliniui visiškai artėjant į pabaigą „United“ sulaukė dovanos – į „Swansea“ vartus buvo paskirtas 11-os metrų baudinys, kurį be problemų realizavo Wayne‘as Rooney.

Antrojo kėlinio pradžioje tas pats W. Rooney turėjo puikią galimybę padvigubinti „Raudonųjų Velnių“ persvarą. Komandos kapitonas sulaukė perdavimo iš Jesse Lingardo ir jam tereikėjo nukreipti kamuolį į tuščius vartus, tačiau puolėjas pataikė į Anthony Martialio nugarą.

Po kelių akimirkų „United“ patyrė dar vieną smūgį – rungtynių dėl traumos nebaigė Ericas Bailly.

62-ąją minutę puikius refleksus pademonstravo Lukazsas Fabianskis. A. Martialis atliko smūgį, kuris dėka rikošeto pakeitė kryptį, tačiau lenkas pakišo koją ir atrėmė smūgį.

80-ąją minutę tapo lygus. Gyfi Siggurdsonas atliko puikų baudos smūgį ir nepaliko jokių šansų Davidui De Gea, kuris net nebandė atremti islando smūgio.

Per likusią rungtynių dalį „United“ kiek suaktyvino savo veiksmus puolime, tačiau nesugebėjo sukurti nė rimtesnės pusprogės ir rungtynės baigėsi lygiosiomis.

„Manchester United“ 1 – 1 „Swansea City“

45+3‘ [1-0] W. Rooney (11 m. baudinys)

79‘ [1-1] G. Sigurdsson

Autorius: Giggsy