•
  •

„United“ išnešė sveiką kailį Mančesterio derbyje

2017 m. balandžio 27 d. 23:56

Ketvirtadienio vakarą, „Manchester United“ futbolininkai stojo į žūtbūtinę dvikovą „Premier“ lygoje, kur Mančesterio derbyje susirėmė su „City“ ekipa su kuria po įnirtingos kovos sužaidė lygiosiomis rezultatu 0 – 0.

Pirmą pavojingą epizodą sukūrė „Manchester City“. Sergio Aguero sulaukė perdavimo iš krašto ir visiškai laisvas atliko smūgį iš kelių metrų, tačiau argentinietis pataikė į virpstą.

Pirmąją savo progą svečiai susikūrė 25-ąją minutę. Claudio Bravo padarė šiurkščią klaidą ir pamušė kamuolį tiesiai prieš vartus prie kurio prišoko Henrikhas Mkhitarynas ir atliko smūgį tiesiai į vartų sargą ir rezultatas liko nepakitęs.

32-ąją minutę apie save priminė S. Aguero atlikęs smūgį iš toli, tačiau savo vietoje buvo Davidas De Gea.

36-ąją minutę komandą dar kartą gelbėjo D. De Gea. Ispano budrumą patikrino A. Kolarovas.

Pačioje kėlinio pabaigoje puikią progą pelnyti įvartį turėjo Anderis Herrera. Marcusas Rashfordas baudos smūgio metu pakėlė kamuolį į „City“ baudos aikštelę, kur visiškai laisvas buvo A. Herrera, tačiau ispano smūgis galva tikslo nepasiekė.

Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininkų išpuoliais. Smūgius atliko Raheemas Sterlingas ir S. Aguero, tačiau didesnių problemų D. De Gea nekilo.

58-ąją minutę dar vieną pavojingą smūgį atliko Kevinas de Bruyne, tačiau kamuolys pataikė į išorinį vartų tinklą.

Dar po mažiau nei dešimties minučių savo šansą turėjo Nicolas Otamendi, kuris kampinio metu atliko pavojingą smūgį galva.

Rungtynėms artėjant į pabaigą „United“ liko dešimtyje. Šaltų nervų nesulaikęs Marouane‘as Fellaini po pražangos prieš S. Aguero jau kitame epizode dar kartą jį pargriovė, o viskas baigėsi belgo smūgiu galva „City“ puolėjui.

Jau per pridėtą laiką „Man City“ spėjo pelnyti įvartį, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir rezultatas liko nepakitęs.

Dar vieną šansą turėjo tas pats S. Aguero, tačiau jis tinkamai nepataikė į kamuolį ir „United“ išlaikė savo vartus „sausus“.

„Manchester City“ 0 – 0 „Manchester United“