•
  •

„United“ be vargo perlipo „Burton“ barjerą Lygos taurėje

2017 m. rugsėjo 21 d. 16:02

Trečiajame Anglijos Lygos taurės etape, „Manchester United“, savų žiūrovų akivaizdoje priėmė „Championship“ klubą „Burton“, kurį įveikė be didesnio pasipriešinimo rezultatu 4 – 1.

Pirmojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo – jau 5-ąją minutę Marcusas Rashfordas po gražios kombinacijos išvedė savo ekipą į priekį. Praėjus keliolikai minučių anglas į savo sąskaitą įsirašė dublį, kai pelnė itin gražų įvartį atlikęs smūgį iš tolimos distancijos.

Pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą Jesse Lingardas rungtynėse padėjo galutinį tašką, kai kamuolys rikošeto metu įskriejo į vartų tinklą ir rezultatas tapo 3 – 0.

Antrajame kėlinyje vaizdas per daug nekito, o rezultatą kėlinio viduryje padidino Anthony Martialis, kuris be problemų pelnė savo įvartį, kai buvo išvestas vienas prieš varžovų vartininką.

Vis dėlto, paskutinį žodį rungtynėse tarė svečiai. „United“ baudos aikštelėje susidariusia sumaištimi pasinaudojęs L. Dyeris pelnė garbės įvartį „Burton“ gretose.

„Manchester United“ 4 – 1 „Burton“

5‘ [1-0] M. Rashford (J. Lingard)

17‘ [2-0] M. Rashford (D. Blind)

36‘ [3-0] J. Lingard (A. Martial)

60‘ [4-0] A. Martial (M. Rashford)

90+1‘ [4-1] L. Dyer

Autorius: Giggsy