Kaip vertinate 2018/2019 sezono pasiruošimo kontrolines rungtynes?

•
  •

„United“ antrą kartą šiame sezone sužaidė lygiosiomis prieš „Liverpool“

2017 m. sausio 15 d. 20:07

Centrinėje XXI-ojo „Premier“ lygos turo dvikovoje „Manchester United“ priėmė savo amžinus varžovus „Liverpool“ su kuriais sužaidė lygiosiomis rezultatu 1 - 1.

Nors galutinė rungtynių baigtis nėra tragedija, tačiau ji nutraukė pergalingą „Manchester United“ seriją ir neleido maksimaliai priartėti prie kito pirmojo šešetuko narių.

Rungtynių pradžia nebuvo nuobodi, abi komandos kovėsi dėl kamuolio aikštės viduryje ir šalia vartų, tačiau nė viena iš komandų rimto pavojaus varžovams nesukėlė.

Vis dėlto, 18-ąją minutę jų patys sau galėjo pasidaryti „Liverpool“. Dejanas Lovrenas atliko silpną perdavimą Simone‘ui Mignolet ir Zlatanas Ibrahimovičius beveik perėmė kamuolį, kuris po vartininko smūgio nusileido ant viršutinio vartų tinklo.

Vos po minutės geriausią progą rungtynėse turėjo Paulis Pogba. Prancūzas atsidūrė vienas prieš S. Mignolet, tačiau atliko nevykusį smūgį, kuris praskriejo šalia virpsto.

Tačiau pirmąjį žodį tarė svečiai. Paulis Pogba kampinio metu akivaizdžiai sužaidė ranka baudos aikštelėje, o prie 11-os metrų žymos stojęs Jamesas Milneris be problemų realizavo baudinį.

„United“ po praleisto įvarčio neatrodė sutrikę ir toliau tęsė rungtynes. 33-iąją minutę Z. Ibrahimovičius atliko puikų baudos smūgį, tačiau ne ką prastesnę reakcija pademonstravo ir S. Mignolet, kuris išgelbėjo savo komandą.

41-ąją minutę šeimininkai turėjo dar vieną puikią progą. Šįkart vienas prieš S. Mignolet atsidūrė Henrikhas Mkhitaryanas, tačiau armėnas smūgį atliko tiesiai į vartų sargą ir proga liko neišnaudota.

Per likusį kėlinio laiko įsimintinų įvykių aikštėje nebe buvo ir po pirmojo kėlinio komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant 1 – 0 svečių naudai.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui Jose Mourinho ėmėsi veiksmų. Po pertraukos vyriausiasis treneris į aikštę išleido Wayne‘ą Rooney, ant suolo pasodindamas Michaelą Carricką.

Grįžtant prie rungtynių, pavojingą smūgį atliko Divockas Origi, kurio smūgiuotas kamuolys praskriejo visiškai šalia virpsto.

54-ąją minutę, kontratakos metu, keturi „United“ futbolininkai atsidūrė prieš du „Liverpool“ gynėjus, o H. Mkhitaryanas atliko aštrų perdavimą vartų link, tačiau A. Martialis prie kamuolio nespėjo ir perdavimas liko „neuždarytas“.

61-ąją minutę puikią turėjo ir „Liverpool“. Po keitimo pasirodęs Philippe‘as Coutinho atliko perdavimą Roberto Firmino, kuris atliko smūgį būdamas visiškai laisvas, tačiau užtikrintai sužaidė „United“ vartininkas Davidas De Gea, kuris atlaikė brazilo smūgį.

Po gan ramios atkarpos rungtynėse, savo žodį tarė Z. Ibrahimovičius. Sumaištimi po Marouane‘o Fellaini smūgio galva pasinaudojęs švedas taip pat atliko smūgį galva ir nuo skersinio atšokęs kamuolys įskriejo į „Liverpool“ vartus.

„United“ po pelnyto įvarčio stengėsi išplėšti ir pergalę, tačiau „Raudonieji Velniai“ pritrūko laiko ir rezultatas liko nepakitęs.

„Manchester United“ 1 – 1 „Liverpool“

27‘ [0-1] J. Milner (11 m. baudinys)

84‘ [1-1] Z. Ibrahimovič (A. Valencia)