•
  •

"Tottenham" be vargo įveikė "Manchester United"

2018 m. sausio 31 d. 23:58

"Manchester United" patyrė pirmąjį pralaimėjimą 2018-ais metais, o taip ir prasileido pirmuosius šių metų įvarčius.

Šįkart komanda vyko į Jungtinės Karalystės sostinę, kur "Wembley" stadione jų laukė "Tottenham" ekipa. Jau pirmąją rungtynių ataką Christianias Erikssenas nuginklavo Davidą De Gea. Po šio nokdauno neatsipeikėję "United" 28-ąją minutę įsimušė įvartį į savo vartus. Tai padarė gynėjas Philas Jonesas.

Aidint rungtynių finaliniam švilpukui rezultatas toks ir liko - 2:0, o Jose Mourinho ekipa per visą mačą nesugebėjo niekaip atsakyti puikiai žaidusiems "Spurs".

"Tottenham Hotspur" 2 - 0 "Manchester United"

1' [1-0] Christian Erikssen

28' [2-0] Phil Jones (į savus vartus)

Autorius: pykčius