Profilis


Sekančios rungtynės

2019 m. balandžio 10 d. 22:00
Čempionų lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2019 m. balandžio 2 d. 21:45
Premier lyga
2
 - 
1

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

34
32
OCB
31
31

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Naujienos

Tosičius: žaidėjai žinojo Ronaldo planus

Tosičius: žaidėjai žinojo Ronaldo planus

2009 m. birželio 20 d. 13:37

"Man Utd" saugas Zoranas Tosičius atskleidė, jog prieš UEFA Čempionų lygos finalą Cristiano Ronaldo komandos draugams prasitarė, jog paliks komandą.

 

"Jis pasakė mums, kad laimėjo visus apdovanojimus ir norėtų išbandyti ką nors nauja, - Ronaldo planus komentavo Tosičius. - Nežinau, ar jis jau buvo pasirašęs sutartį su Madrido "Real"."

 

"Ronaldo ir vėl bus geriausias žaidėjas pasaulyje. Praėjusį sezoną jis pelnė 42 įvarčius, šį kartą - 27. Ir visi sako, jog tai buvo prasčiausias jo sezonas, nes įvarčių buvo nepakankamai. Madride jis vėl bus geriausias."

 

Sausį į "United" persikėlęs serbas vos tris kartus pasirodė aikštėje, tačiau tikisi, jog Ronaldo išvykimas padės jam gauti daugiau minučių.

 

"Cristiano buvo geriausias komandos žaidėjas, todėl kažkas turės ateiti ir užimti jo vietą. Tikiuosi, kad gausiu savo šansą." - užbaigė Tosičius.

Autorius: D M

Karštos naujienos:


Parama svetainei


1. Parašykite SMS žinutę su kodu IV CHAINAS. Tarp žodžių IV ir CHAINAS palikite tarpą, rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis (pvz., iv chainas).

2. Žinutę išsiųskite vienu iš šių numerių.

Tel. nr. Žinutės kaina
1679 3 Lt
1654 2 Lt
1656 1 Lt


3. Visi Jūsų sumokėti pinigai (3 Lt, 2 Lt arba 1 Lt) bus iš karto padovanoti mūsų svetainės talpinimo paslaugos pratęsimui apmokėti, o jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Detalesnė informacija


* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu