•
  •

"Stoke" atėmė pirmus taškus iš "Man Utd"

2017 m. rugsėjo 9 d. 19:15

"Manchester United" po rinktinių pertraukos turėjo keliauti pas "Stoke City" į "Britannia Stadium", kur kautis būna ypač sunku.

Po kelių progų "Stoke" komanda galiausiai išsiveržė į priekį pirmojo kėlinio pabaigoje, kuomet pasižymėjo komandos naujokas Ericas Maximas Choupo-Motingas. Iškart po to "United" gavo progą kelti kampinį prie "Stoke" vartų ir po Paulio Pogba smūgio galva, kamuolys atsitrenkė į Marcusą Rashfordą ir įskriejo į vartų tinklą.

Antrojo kėlinio 57-ąją minutę Romelu Lukaku, po puikaus Henriko Mkhitaryano perdavimo, išvedė "raudonuosius velnius" į priekį. Vis dėlto, Jose Mourinho auklėtiniai nesugebėjo išsaugoti pranašumo ir jau po 6 minučių tas pats Choupo-Motingas išlygino rezultatą.

Mačas taip ir pasibaigė - 2:2 ir tai tapo pirmaisiais prarastais "United" taškais šių metų Premier lygoje, o taip pat ir pirmieji du praleisti įvarčiai.

"Stoke City" 2 - 2 "Manchester United"

43' [1-0] Eric Maxim Choupo-Moting

45' [1-1] Marcus Rashford

57' [1-2] Romelu Lukaku

63' [2-2] Eric Maxim Choupo-Moting

Sudėtys:

"Stoke City": Butland; Zouma, Wimmer, Cameron (46' Indi); Diouf, Fletcher, Allen, Pieters; Shaqiri, Rodriguez (75' Berahino); Choupo-Moting.

Atsarginiai: Grant, Sobhi, Crouch, Adam, Tymon.

"Manchester United": De Gea; Valencia, Bailly, Jones, Darmian; Pogba, Matic, Herrera (72' Martial); Mkhitaryan (84' Lingard), Lukaku, Rashford (72' Mata).

Atsarginiai: Romero, Blind, Smalling, Carrick.

Autorius: pykčius