•
  •

"Stoke City" - "ManUtd" 0-1

2008 m. gruodžio 26 d. 16:51

Karlosas Tevezas - paskutinės minutės įvarčių meistas - sugebėjo ManUtd komandai Kalėdų proga padovanoti taip reikalingus 3 taškus.

Rungtynės klostėsi ganėtinai permainingai. Tik pirmąsias 15 minučių aikštelėje buvo ganėtinai ramu. Į pirmojo kėlinio pabaigą pradėjo megztis inidividualūs konfliktai tarp žaidėjų, kas privertė teisėją ne kartą parodyti geltoną kortelę. Toks grubus žaidimas kiek išmušė ManUtd komandos žaidėjus iš savo ritmo. Pirmasis kėlinys visgi baigėsi taikiai 0-0.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo ManUtd komanda, tačiau šeimininkai sugebėjo atlaikyti trumpą vartų šturmą. Kiek vėliau A.Wilkinsonas pelnytai gavo antrą geltoną kortelę ir turėjo palikti aikštelę. Dar po dešimties minučių po rezultatyvaus D.Berbatovo perdavimo, bene aktyiausias šių rungtynių ManUtd žaidėjas, Karlosas Tevezas pelnė įvartį savo komandai. Stoke City ekipos vartininką jis nuginklavo 83-ią minutę. ManUtd komanda toliau sėkmingai kontroliavo kamuolį iki kėlinio pabaigos. Po praleisto įvarčio Stoke City atrodė lyg susitaikę su tokia rungtynių pabaiga.

"Stoke City" 0 - 1 "Manchester  United"
83' [0 - 1] Carlos Tevez