31

•
  •
  •

Sėkmingai sužaistas antrasis kėlinys išvedė „Manchester United“ į FA Taurės pusfinalį

2016 m. balandžio 13 d. 20:14

FA Taurės ketvirtfinalio atsakomąsias rungtynes sėkmingai sužaidė „Manchester United“ klubas, kuris išvykoje įveikė Londono „West Ham United“ klubą rezultatu 2 – 1 ir pateko į turnyro pusfinalį.

Pirmasis kėlinys svečiams nieko gero nežadėjo. Kamuolys retai užsibūdavo arčiau varžovų vartų, žaidimas buvo pasyvus ir neturintis ko pasiūlyti. Savo progas kūrėsi ir šeimininkai, tačiau kaip ir dažniausiai užtikrintai rungtyniavo Davidas De Gea. Bene geriausią galimybę pasižymėti turėjo Jesse Lingardas, tačiau išbėgęs vienas priešais vartininką kamuolio į vartus nukreipti nesugebėjo. Į pertrauką ekipos išėjo rezultatui esant 0 – 0.

Antrasis kėlinys prasidėjo kur kas aktyviau. Jau 54-ąją krito pirmasis rungtynių įvartis, kurio autorius šio sezono atradimas Marcusas Rashfordas, kuris itin technišku smūgiu nepaliko vilčių „Plaktukų“ vartininkui. Po 13-os minučių svečių pozicijas dar labiau sustiprino į startinę sudėtį grįžęs Marouane‘as Fellaini, kuris po sumaišties baudos aikštelėje pelnė gana kuriozišką įvartį keliu. Vis dėlto šeimininkai neketino nuleisti rankų ir jų pastangos atsipirko. J. Tomkinsas po A. Carrolo perdavimo atliko smūgį galva ir sušvelnino rezultatą. „West Ham“ per likusį laiką stengėsi išsigelbėti ir netgi pelnė įvartį iš nuošalės, tačiau „Manchester United“ futbolininkams pavyko išlaikyti rezultatą bei iškovoti bilietą į „Wembley“.

„West Ham United“ 1 – 2 „Manchester United“

54‘ [0-1] M. Rashford

67‘ [0-2] M. Fellaini

79‘ [1-2] J. Tomkins