•
  •

Z. Ibrahimovičiaus dublis užtikrino „United“ pergalę prieš „West Brom“

2016 m. gruodžio 17 d. 18:31

„Manchester United“ šeštadienio vakarą surėmė ginklus su „West Bromwich Albion“ ir pratęsė savo pergalių seriją. Išvykoje rungtyniavę „Raudonieji Velniai“ rezultatu 2 – 0 įveikė šeiminkus ir dar labiau sustiprino savo padėtį turnyrinėje lentelėje. Tai jau buvo trečioji „Man Utd“ pergalė iš eilės „Premier“ lygoje. O nepralaimėtų rungtynių serija, įskaitant visus turnyrus, prasitęsė iki dešimties.

Rungtynių pradžioje šeimininkai grėsmingų progų nekūrė, tačiau ilgiau kontroliavo kamuolį bei padėrį aikštės viduryje. Kaip bebūtų „United“ surengė žaibišką kontrataką ir jau 5-ąją minutę po Jessie Lingardo perdavimo, Zlatanas Ibrahimovičius išvedė „Raudonuosius Velnius“ į priekį.

Po įvarčio rungtynių tempas išsilygino ir apart Jono Olssono smūgio galva kampinio metu, ekipos nieko pavojingesnio nesurezgė. Vis dėlto, 22-ąją minutę „United“ galėjo padvigubinti savo persvarą. Mančesterio klubas dar kartą greitai perėjo į puolimą ir Wayne‘as Rooney atliko smūgį, po kurio kamuolys atsimušė į vartų skersinį.

Kėlinio pabaigoje gerą galimybę pasižymėti turėjo Jessie Lingardas. Saugui baudos aikštelėje palankiai atšoko kamuolys bei atsidūrė praktiškai vienas prieš Beną Fosterį. Nors anglo smūgis buvo stiprus, tačiau pataikyti į vartų plotą nepavyko. Tuo įvykiai pirmajame kėlinyje ir baigėsi, o „United“ į pertrauką išėjo pirmaudami rezultatu 1 – 0.

Antrasis kėlinys prasidėjo labai panašiai kaip ir pirmasis – rami pradžia, kamuolys didžiąją dalį laiko praleido aikštės viduryje. Kaip bebūtų dar vieną savo ir „United“ įvartį pelnė Zlatanas Ibrahimovičius. Švedas 55-ąją minutę priėmė kamuolį baudos aikštelės prieigose, pasimetė jį pro du gynėjas ir atliko smūgį, po kurio kamuolys lietė Garetho McAuley koją ir įriedėjo į „West Brom“ vartus.
69-ąją rungtynių minutę apie save priminė Paulis Pogba. Prancūzas atliko smūgį iš toli, tačiau B. Fosteris su savo užduotimi susitvarkė.

„West Bromwich Albion“ 0 – 2 „Manchester United“
5‘ [0-1] Z. Ibrahimovic (J. Lingard)
55‘ [0-2] Z. Ibrahimovic (W. Rooney)