•
  •

Progas švaistęs „United“ sužaidė lygiosiomis prieš „Stoke“ ekipą

2016 m. spalio 2 d. 13:02

VII-ajame „Premier“ lygos ture „Manchester United“ namuose priėmė „Stoke City“ futbolininkus ir dominavo rungtynėse, tačiau iškovoti pergalės nepavyko. Ekipos sužaidė taikiai rezultatu 1 – 1.

Pirmąjį kėlinį itin aktyviai pradėjo šeimininkai. Jau 2-ąją rungtynių minutę idealią progą turėjo Zlatanas Ibrahimovičius, kuris nesugebėjo pasiųsti kamuolio į vartų tinklą, nors buvo atsidūręs vienas prieš „Stoke“ vartininką. Po šio epizodo „Raudonieji Velniai“ apsukų nemažino ir toliau buvo dažni svečiai prie „Puodžių“ baudos aikštelės.

16-ąją minutę „United“ iššvaistė dar vieną progą. Z. Ibrahimovičius kulnu perdavė kamuolį Jesse Lingardui, šis Pauliui Pogba, kuris atsidūrė vienas prieš vartus ties maždaug 15-os metrų žyma nuo vartų. Vis dėlto, prancūzo smūgis skriejo šalia virpsto ir rezultatas liko nepakitęs.

22-ąją minutę pavojaus varpai vėl skambėjo prie svečių vartų. Juanas Mata technišku smūgiu pabandė permesti Lee Grantą, tačiau vartininkas išliko budrus ir nukreipė kamuolį virš vartų. Iškart po šio epizodo Paulis Pogba buvo paliktas laisvas kampinio metu, bet prancūzui pataikyti į vartų plotą nepavyko ir šįkart.

Po kelių minučių sekė dar viena šimtaprocentinė „United“ proga. Savo meistriškumą dar kartą pademonstravo L. Grantas, kuris atrėmė J. Lingardo smūgį iš vos kelių metrų atstumo. Trumpiau tariant anglas neįmušė vadinamojo „tap – in“.

31-ąją minutę tas pats J. Lingardas atliko gerą perdavimą Z. Ibrahimovičiui, kuris ir atliko smūgį, tačiau jo bandymas buvo blokuotas „Stoke“ kapitono Ryano Shawcrosso.

Per likusias penkiolika minučių nė viena komanda rimtesnių progų nebesukūrė, tačiau reziumuojant pirmąjį kėlinį galima drąsiai sakyti, jog „United“ buvo dominuojanti komanda aikštėje bei privalėjo pelnyti du ar netgi tris įvarčius į svečių vartus.

Antrasis kėlinys prasidėjo pavojingu Martinso Indi smūgiu galva. Jį techniškai atrėmė Davidas De Gea. Tiesa, olandui buvo užfiksuota nuošalė.

66-ąją minutę apie save priminė ir „United“. Anderis Herrera pabandė laimę atlikdamas tolimą smūgį ir iki sėkmės pritrūko itin nedaug – kamuolys praskriejo visiškai šalia virpsto.

69-ąją minutę šeimininkai pagaliau pralaužė ledus. Anthony Martialis įsiveržė į baudos aikštelę, perdavė kamuolį W. Rooney, kuris grąžino kamuolį atgal prancūzui ir puolėjas technišku smūgiu nepaliko jokių vilčių L. Grantui.

Jau po poros minučių „United“ galėjo savo persvarą padvigubinti. Iš pradžių W. Rooney nepasiekė kamuolio, kurį pasivijo A. Martialis. Jis atliko perdavimą Z. Ibrahimovičiui, o švedas po nepavykusio smūgio išsaugojo kamuolį ir jį perdavė Daley Blindui, kurio smūgis buvo blokuotas.

Vėlgi, po poros akimirkų kilo dar vienas pavojus „Stoke“ vartams. Z. Ibrahimovičius laisvas atliko smūgį baudos aikštelėje, bet svečius dar kartą išgelbėjo L. Grantas.

82-ąją minutę rezultatas tapo lygus. Iš pradžių Davidas De Gea neužtikrintai sužaidė prie savo vartų, kas sukėlė chaosą visiškai šalia „United“ vartų. Būtent šia sumaištimi ir pasinaudojo Joe Allenas, kuris pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Rungtynėms artėjant į pabaigą dar vieną pavojingą smūgį atliko Z. Ibrahimovičius. Tačiau ir šį kartą su savo užduotimis susidorojo L. Grantas.

89-ąją minutę fortūna dar kartą nusisuko nuo šeimininkų. Paulis Pogba atliko smūgį galva po Marcuso Rashfordo smūgio, tačiau kamuolys atsimušė į skersinį.

„United“ inicijavo šturmą rungtynių pabaigoje, tačiau pergalingo įvarčio pelnyti per likusį laiką nesugebėjo.

„Manchester United“ 1 – 1 „Stoke City“

69‘ [1-0] A. Martial

83‘ [1-1] J. Allen