Kaip vertinate 2018/2019 sezono pasiruošimo kontrolines rungtynes?

•
  •

Prancūziškojo dueto dėka „United“ 2016-uosius baigė pergalingai

2016 m. gruodžio 31 d. 16:02

„Manchester United“ futbolininkai bei sirgaliai 2017-uosius pasitiks geromis nuotaikomis. „Raudonieji Velniai“ ,įspūdingai, dėka Anthony Martialio ir Paulio Pogb, išplėšė pergalę prieš „Middlesbrough“ rezultatu 2 – 1 ir pratęsė savo pergalių seriją iki penkerių iš eilės bei padovanojo puikią dovaną buvusiam „Raudonųjų Velnių“ strategui Serui Alexui Fergusonui, kuriam suėjo garbingas, 75-asis jubiliejus.

Pirmasis kėlinys prasidėjo ramiai, tačiau „United“ iniciatyva po truputį pradėjo ryškėti. Pagrindinis atakų organizatorius ir bene pastebimiausias buvo Henrikhas Mkhitaryanas. Armėnas ieškojo komandos draugų aštriais ir sumaniais perdavimais.

Būtent po armėno numetimo galva, pirmąjį realų šansą rungtynėse turėjo Paulis Pogba. Prancūzas atliko puikų akrobatinį smūgį per save, tačiau kamuolys pataikė į virpstą ir rezultatas liko nepakitęs.

Po kelių minučių apie save priminė ir svečiai. A. Traore aplenkė Daley Blindą ir prasiveržęs į baudos aikštelę atliko pavojingą perdavimą, kuris pasiekė visiškai laisvą Keviną Friendą. Vis dėlto, kol gynėjas prisitaikė jo smūgis buvo blokuotas.

Po šio epizodo rungtynių tempas vėl krito. „United“ sunkiai sekėsi rasti kelius arčiau „Middlesbrough“ vartų bei sukelti rimtesnį pavojų. Paulis Pogba atliko nevykusį baudos smūgį, o Victoras Valdesas vėliau susitvarkė ir H. Mkhitaryano smūgiu.

31-ąją minutę savo šansą turėjo Marouane‘as Fellaini. Belgas atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šiek tiek virš virpsto.

38-ąją minutę po puikaus Anthony Martialio reido krito pirmasis įvartis. Vis dėlto, teisėjas priėmė abejotiną sprendimą ir anuliavo įvartį, mat teisėjas užfiksavo pavojingą Zlatano Ibrahimovičiaus žaidimą smūgio metu.

Pirmajame kėlinyje daugiau rimtų įvykių nebebuvo ir komandos išėjo rezultatui esant 0 – 0.

Antrąjį kėlinį „United“ pradėjo žymiai aukštesnėmis apsukomis ir jau 51-ąją minutę Z. Ibrahimovičius galėjo išvesti šeimininkus į priekį, tačiau švedas atliko silpną smūgį ir didelių problemų V. Valdesui nesukėlė. Iškart po to sekė kampinis, kurio metu P. Pogba dar kartą atliko smūgį per save, bet į vartų plotą nepataikė.

Visą kėlinį rungtynių eigą kontroliavęs „United“ patyrė šaltą dušą. 67-ąją po geros „Middlesbrough“ kombinacijos pasižymėjo G. Leadbitteris. Jis iš Alvaro Negredo priėmė puikų perdavimą ir šaltakraujiškai nuginklavo Davidą De Gea pasiųsdamas kamuolį į apatinį vartų kampą.

Jau kitoje atakoje „Man Utd“ galėjo atstatyti pusiausvyrą. Z. Ibrahimovičiui palankiai atšokęs kamuolys nukrito tiesiai po kojomis, tačiau smūgį iš kelių metrų atrėmė Victoras Valdesas.

Dar vienas gaisras prie svečių vartų kilo 73-iąją minutę. Vos po keitimo pasirodęs Marcusas Rashfordas atliko puikų solo reidą ir perdavimą, tačiau niekas nesugebėjo iš „United“ futbolininkų jo „neuždarė“.

Po poros minučių „Middlesbrough“ futbolininkai vėl galėjo dėkoti V. Valdesui. Tas pats M. Rashfordas atliko smūgį nuo baudos aikštelės prieigų, tačiau ispanas kamuolį sugavo.

Dar vienas abejotinas teisėjo sprendimas buvo priimtas 80-ąją minutę. Anthony Martialis atliko smūgį baudos aikštelėje, kurį eilinį kartą atrėmė V. Valdesas, tačiau į prancūzo kojas „įvažiavo“ vienas iš „Middlesbrough“ gynėjų.

Prancūzui gulint baudos aikštelėje, „United“ tesė ataką ir P. Pogba atliko smūgį iš toli, kurį sugavo V. Valdesas.

Jau kitoje atakoje dar vieną progą turėjo ir Juanas Mata. Ispanas atliko smūgį baudos aikštelėje iš dėkingos padėties, tačiau jis buvo blokuotas.

85-ąją minutę „United“ pagaliau pasiekė savo. P. Pogba atliko aukštą perdavimą iš aikštės gilumos, kamuolį galva numetė Z. Ibrahimovičius, o ataką tiksliu smūgiu užbaigė A. Martialis.

86-ąją minutę „Old Trafford“ stadionas „sprogo“. P. Pogba po J. Matos išvedė šeimininkus į priekį. Prancūzas po tikslaus ispano perdavimo smūgiu galva nukreipė kamuolį į viršutinį vartų kampą ir nepaliko jokių šansų V. Valdesui.

„Manchester United“ 2 – 1 „Middlesbrough“

67‘ [0-1] G. Leadbitter (A. Negredo)

85‘ [1-1] A. Martial (Z. Ibrahimovic)

86‘ [2-1] P. Pogba (J. Mata)