Kaip vertinate 2018/2019 sezono pasiruošimo kontrolines rungtynes?

•
  •

Pirmose Lygos Taurės pusfinalio rungtynėse užtikrinta „United“ pergalė

2017 m. sausio 10 d. 20:51

„Manchester United“ tęsia savo rungtynių maratoną. Šį kartą „Raudonieji Velniai“ pirmose Lygos Taurės pusfinalio rungtynėse priėmė „Hull City“ vienuolikę ir įveikė ją rezultatu 2 – 0.

Šeimininkai rungtynes pradėjo aktyviai. Jau 2-ąją rungtynių minutę Juanas Mata patikrino E. Jakupovičiaus budrumą, kai atliko smūgį į apatinį vartų kampą iš baudos aikštelės prieigų po Henrikho Mkhitaryano perdavimo.

Po kelių minučių pusprogę turėjo ir Wayne‘as Rooney. Komandos kapitonas baudos aikštelėje stengėsi „uždaryti“ perdavimą, bet prie kamuolio pirmieji suskubo „Hull“ gynėjai.

10-ąją minutę pirmąjį smūgį atliko ir svečiai. H. Maguire‘as atliko solo reidą ir prasiveržė pro kelis „United“ futbolininkus, tačiau smūgis iš maždaug 20 metrų buvo silpnas ir Davidui De Gea didesnių problemų nesukėlė.

19-ąją minutę puikią progą turėjo Henrikhas Mkhitaryanas. J. Mata įsiveržė į baudos aikštelę ir atliko puikų perdavimą, tačiau visiškai laisvas armėnas nuo 11 metrų žymos net nesugebėjo pataikyti į vartų plotą.

Po kelių minučių tas pats H. Mkhitaryanas turėjo dar vieną šaną. Šįkart jis atliko smūgį iš 16 metrų atstumo, tačiau jo bandymas ir vėl buvo nevykęs.

27-ąją minutę savo laimę iš toli pabandė Paulis Pogba. Jis atliko tolimą ir iš pirmo žvilgsnio nepavojingą smūgį, tačiau E. Jakupovičius turėjo problemų bei kamuolio sugauti nesugebėjo ir „United“ gavo teisę kelti kampinį.

Tuo metu visą kėlinį besigynę „Hull“ vos neįsiveržė į priekį. Baudos smūgio metu tarp „United“ gynėjų įvyko nesusikalbėjimas ir A. Diomande liko visiškai laisvas, kuris galva atliko silpną, tačiau tikslų smūgį, ir šeimininkų laimei kamuolys atsimušė į virpstą.

„Manchester United“ išlaikė iniciatyvą iki pat pirmojo kėlinio pabaigos ir keldavo nemalonumų E. Jakupovičiaus ginamiems vartams, tačiau pranašumo pirmajame kėlinyje neįgijo ir pirmoji mačo dalis baigėsi be įvarčių.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė. Pirmuoju numeriu žaidė „United“, o 50-ąją minutę puikią progą turėjo W. Rooney. Jis gavo puikų perdavimą iš P. Pogba ir atliko smūgį būdamas jau baudos aikštelėje, tačiau kamuolys praskriejo visiškai šalia virpsto.

„Tigrų“ gynyba buvo pralaužta 55-ąją minutę. Antonio Valencia atliko aukštą perdavimą iš krašto, Henrikhas Mkhitaryanas kamuolį galva numetė dar labiau į priekį ir Juanui Matai beliko nukreipti kamuolį į vartus iš dviejų metrų atstumo, ką jis sėkmingai ir padarė.

Po pelnyto įvarčio rungtynėse įsivyravo ramybė bei rungtynių tempas ir „United“ spaudimas akivaizdžiai krito. Vis dėlto, 72-ąją šeimininkai savo persvarą galėjo padvigubinti, kai baudos smūgio metu P. Pogba atliko puikų bandymą, tačiau kaip ir nepirmą kartą šiame sezone, prancūzui pritrūko – kamuolys atsimušė į virpstą.

Tašką rungtynėse padėjo po keitimo pasirodęs Marouane‘as Fellaini. Rungtynėms artėjant į pabaigą, 87-ąją minutę, Matteo Darmianas atliko perdavimą iš krašto, o belgas laimėjęs oro dvikovą antrame aukšte ne itin stipriu smūgiu galva permetė E. Jakupivičių ir padvigubino „United“ persvarą.

Per likusį rungtynių laiką komandos nieko nebesukūrė ir teisėjo finalinis švilpukas užfiksavo „United“ pergalę.

Atsakomosios rungtynės vyks sausio 26-ąją.

„Mancester United“ 2 – 0 „Hull City“

55‘ [1-0] J. Mata (H. Mkhitaryan)

87‘ [2-0] M. Fellaini (M. Darmian)