1

•
  •
  •

Kelios „Old Trafford“ stadione minėtos progos įtvirtintos „Manchester United“ pergale

2016 m. balandžio 3 d. 17:03

Dar vieną svarbią pergalę „Premier“ lygoje iškovojo „Manchester United“ klubas, kuris namuose rezultatu 1 – 0 palaužė Liverpulio „Everton“ klubą.

„Old Trafford“ stadionas šiandien paminėjo dvi ypatingas progas: prieš pat rungtynių pradžią buvo atidengta „Sero Bobby Charltono“ tribūna, o Anthony Martialio pergalingas įvartis tapo 1000-uoju įvarčiu „Premier“ lygoje „Svajonių Teatre“.

Pirmasis rungtynių kėlinys futbolo grožiu ir progų kiekiu neišsiskyrė. Kamuolys dažniausiai būdavo aikštės viduryje ir nei viena komanda didesnių puolamųjų veiksmų nesiėmė. Pavojingą smūgį atliko A. Martialis, tačiau jo smūgiuotas kamuolys praskriejo visiškai šalia vartų. Tuo metu prie „Raudonųjų Velnių“ vartų didesnį pavojų sukėlė nebent Leightono Bayneso perdavimai baudos smūgių metu.

Antrasis kėlinys prasidėjo, kur kas aktyviau. Tą įrodo ir faktas, jog įvarčio ilgai laukti nereikėjo. A. Martialis po puikios komandinės kombinacijos nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė šeimininkus į priekį. Verta pažymėti, jog perdavimą atliko antrajame kėlinyje pasirodęs Timothy Fosu-Mensah, kuris pakeitė blankiai rungtyniavusį Marcosą Rojo.

Vos po poros minučių savo atsaką tarė ir svečiai. Po kampinio smūgį galva atliko „Everton“ gynėjas Philas Jagielka, tačiau šeimininkus išgelbėjo skersinis.

Dar vieną šansą pasižymėti susikūrė „United“ futbolininkai. Juanas Mata atliko puikų perdavimą pažeme, tačiau Jesse Lingardui pritrūko vos akimirkos, jog spėtų „užsikabinti“ už kamuolio ir nukreipti jį į vartus. Savo ruožtu „Irisai“ sukūrė kelias pavojingas progas rungtynių pabaigoje, tačiau rezultatas liko nepakitęs.

Po šios pergalės „Manchester United“ pakilo į penktąją vietą ir išlaikė vieno taško deficitą prieš ketvirtąją vietą užimantį „Manchester City“.

„Manchester United“ 1 – 0 „Everton“

54‘ [1-0] A. Martial (T. Fosu-Mensah)