•
  •

W. Rooney pagerbimo mače - „United“ ir „Everton“ lygiosios

2016 m. rugpjūčio 3 d. 21:01

„Manchester United“ klubas sužaidė paskutinias prieš sezonines rungtynes, kuriose išbandė savo jėgas prieš Liverpulio „Everton“ ekipą. Rungtynės buvo ypatingos ir tuo, jog buvo pagerbtas ekipos kapitonas Wayne‘as Rooney. Įdomesnių epizodų trūkusiame mače nugalėtojas nepaaiškėjo ir komandos išsiskyrė taikiai rezultatu 0 – 0.

Pirmojo kėlinio pradžia buvo ganėtinai nuobodi ir įsimintesnių epizodų sukurta nebuvo. Pirmąją progą turėjo „Everton“ futbolininkai, kai Gerardas Deulofeu atliko pavojingą smūgį, tačiau jį atrėmė Davidas De Gea.

Kėliniui artėjant į pabaigą pavojingesniais epizodais apsikeitė abi ekipos. Iš pradžių Zlatanas Ibrahimovičius po gynėjo klaidos atsidūrė bene vartininko aikštelėje prieš Martiną Stekelenburgą, tačiau olandas sugebėjo sugauti kamuolį ir likviduoti pavojų. Kitoje aikštės pusėje itin pavojingą smūgį atliko Romelu Lukaku, kurio smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia virpsto.

Antrajame kėlinyje abu treneriai atliko nemažai keitimų, tačiau vaizdas iš esmės nepasikeitė. Kamuolys laikėsi aikštės viduryje ir vartininkai per daug darbo neturėjo. Kampinio metu smūgį galva atliko Marouane‘as Fellaini, tačiau „Irisų“ vartų sargui tai didesnių problemų nesukėlė. Per likusį laiką komandos nesiveržė pulti ir teisėjo švilpukas paskelbė rungtynių pabaigą.

„Manchester United“ 0 – 0 „Everton“

Autorius: Giggsy