•
  •

Z. Ibrahimovičius atnešė pirmąjį sezono titulą „United“ klubui

2016 m. rugpjūčio 7 d. 17:08

„Manchester United“ klubas pradėjo savo oficialų 2016-ųjų – 2017-ųjų metų sezoną. „Community Shield“ finale „Raudonieji Velniai“ įveikė „Premier“ lygos čempionus „Leicester City“ rezultatu 2 – 1.

Pirmąjį kėlinį abi komandos pradėjo žvalgyba. Nė viena iš ekipų nepuolė aklai į puolimą, o kamuolys dažniausiai laikėsi aikštės viduryje.

Bene pirmąjį epizodą sukūrė „Man Utd“ puolėjas Anthony Martialis. Prancūzas baudos aikštelėje įveikė porą gynėjų ir atliko smūgį į vartus, kuris atsimušė į išorinį vartų tinklą. Po kelių minučių dar vieną bandymą atliko ir Wayne‘as Rooney, kuris po aukšto perdavimo atliko smūgį galvos baudos aikštelės prieigose, tačiau kamuolį be problemų sugavo „Leicester“ vartų sargas Kasparas Schmeichelis.

Dar po kurio laiko savo laimę pabandė saugas Marouane‘as Fellaini. Belgas sukdamasis atliko smūgį, tačiau pirmu bandymo K. Schmeicheliui sugauti nepavyko, vis dėlto niekas iš „United“ žaidėjų prie atšokusio kamuolio nesuspėjo ir pavojus buvo likviduotas.

21-ąją minutę pavojingiausią savo šansą sukurė „Leicester“. Kampinio metu Shinji Okazaki atliko puikų smūgį galva, o „United“ klubą išgelbėjo vartų skersinis, nuo kurio kamuolys atšoko toliau nuo vartų ir bendromis pastangomis buvo apsiginta.

Pirmąjį kėlinį puikiai sužaidė gynėjas Ericas Bailly, o tuo buvo galima įsitikinti, kai jis griūdamas gražiai sustabdė Jamie Vardy ataką, kuri galėjo sukelti itin daug nemalonumų Davidui De Gea.

31-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis. Jesse Lingardas priėmė kamuolį aikštės viduryje, įspūdingu solo reidu įveikė kelis „Lapių“ futbolininkus ir galų gale smūgiu pažeme nuginklavo K. Schmeichelį.

Per likusį laiką progų pirmajame kėlinyje nebebuvo sukurta ir komandos išėjo ilsėtis „Man Utd“ pirmaujant 1 – 0.

Antrasis kėlinys prasidėjo šaltu dušu „United“ klubui. Jau 52-ąją minutę rezultatą išlygino Jamie Vardy, kuris po grubios M. Fellaini klaidos perėmė kamuolį, apėjo D. De Gea ir šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į vartus.

Įdomu tai, jog ilgą laiką itin įsimintinų įvykių nebuvo. 82-ąją minutę „Leicester“ naujokas A. Musa atliko pavojingą smūgį galva, tačiau jam buvo užfiksuota nuošalė.

Vos po kelių akimirkų apie save priminė Zlatanas Ibrahimovičius. Visas rungtynes paramos ir progų iš komandos draugų laukęs švedas pasinaudojo bene vieninteliu jam suteiktu šansu. 83-iąją minutę Antonio Valencia atliko aukštą perdavimą iš krašto, o oro dvikovą laimėjęs Z. Ibrahimovičius galva nukreipė kamuolį į vartus ir antrą kartą rungtynėse išvedė „United“ į priekį.

Kaip paaiškėjo po 10-ies minučių tai buvo pergalingas įvartis, kuris atnešė pirmąjį titulą „Manchester United“ klubui šiame sezoną bei pirmąjį trofėjų Jose Mourinho stovint už „Raudonųjų Velnių“ vairo

„Leicester City“ 1 – 2 „Manchester United“

31‘ [0-1] J. Lingard

52‘ [1-1] J. Vardy

83‘ [1-2] Z. Ibrahimovic (A. Valencia)