Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Naujienos

Saugų pasirinkimas - galvos skausmas Fergusonui

Saugų pasirinkimas - galvos skausmas Fergusonui

2009 m. spalio 2 d. 14:27

"Manchester United" treneris Seras Alexas Fergusonas pripažino, jog dėl puikios jo vadovaujamos komandos saugų formos sunku pasirinkti centro saugų porą kitoms rungtynėms.

 

Škotas reguliariai rotuoja savo sudėtį, nes dėl dviejų vietų viduryje kovoja tokie žaidėjai kaip Michaelas Carrickas, Paulas Scholesas, Andersonas, Darrenas Fletcheris bei Darronas Gibsonas.

 

Fergusonas buvo labai patenkintas Carricko bei Andersono pasirodymu 2-1 laimėtose UEFA Čempionų lygos rungtynėse prieš "Vfl Wolfsburg".

 

Tačiau prieš tai vykusiame Premier lygos mače su "Stoke" visas rungtynes aikštės vidurį kontroliavę Scholesas su Fletcheriu taip pat nenuvylė komandos trenerio.

 

"Manau, jog abu mūsų centro saugai trečiadienį buvo fantastiški, tačiau taip pat manau, kad ir Fletcheris, ir Scholesy buvo nepakartojami prieš "Stoke"." - sakė bosas.

 

"Taigi tai tikras galvos skausmas ką pasirinkti. Toks išskirtinai talentingas žaidėjas kaip Gibsonas yra priverstas laukti, tačiau sezono eigoje rasime ir jam minučių."

 

"Carrickas visuomet lėtai pradeda sezoną, tačiau praeitose rungtynėse pamatėme, jog jis ir Andersonas atgauna formą."

 

"Scholesas šeštadienį sužaidė nuostabiai. Jis atliko vos 4 netikslius perdavimus iš 78. Tik keturis. Tai fenomenalu."

Autorius: D M


Parama svetainei


1. Parašykite SMS žinutę su kodu IV CHAINAS. Tarp žodžių IV ir CHAINAS palikite tarpą, rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis (pvz., iv chainas).

2. Žinutę išsiųskite vienu iš šių numerių.

Tel. nr. Žinutės kaina
1679 3 Lt
1654 2 Lt
1656 1 Lt


3. Visi Jūsų sumokėti pinigai (3 Lt, 2 Lt arba 1 Lt) bus iš karto padovanoti mūsų svetainės talpinimo paslaugos pratęsimui apmokėti, o jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Detalesnė informacija


Komentarai:

dzeris
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 3932 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

Grys Hargreaves tada isviso saugu konkurencija..nors jis gali istiesu ir gynyboje neblogai atstoveti o siaip nenustebsiu jei SAF karts nuo karto pamegs schema 4-5-1 kuria nekart mateme ir praeitame sezone.krasto sauguose ir matau nemaza konkurencija istiesu.
Dj-kreminis
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 3931 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

Superinė konkurencija tikrai, o juk mes dar turime rezervų, nereikia to pamiršti Visgi, žaidėjai turi suprasti, jog jei SAF nuspręs, jog kam nors reikia sėdėti, tai jie sutiks su tuo. Bosas viršiausias.
* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu