•
  •

Šaltą dušą gavęs „United“ įveikė „Blackburn“ ekipą

2017 m. vasario 19 d. 20:16

Penktajame FA Taurės etape, „Manchester United“ išvykoje priėmė „Blackburn Rovers“ futbolininkų iššūkį, kuriuos dėka Marcuso Rashfordo ir Zlatano Ibrahimovičiaus įvarčiu įveikė rezultatu 2 – 1.

Per pirmąsias penkiolika susitikimo minučių aikštėje pavojingų epizodų sukurta nebuvo. Rungtynių kontrolę savo rankose turėjo svečiai, tačiau tuo pasinaudoti nepavyko, mat „Blackburn“ ekipa gynėsi užtikrintai ir varžovų į baudos aikštelę neįsileido.

Vis dėlto jau po minutės krito ir pirmasis rungtynių įvartis, kurį pelnė šeimininkai. M. Emnesas savo perdavimu perrėžė visą gynybinę „United“ liniją ir išvedė D. Grahamą tiesiai prieš vartus, kuris jau būdamas baudos aikštelėje atliko puikų smūgį ir nepaliko jokių vilčių Sergio Romero.

24-ąją minutę apie save priminė ir „Raudonieji Velniai“. Po Jessie Lingardo perdavimo iš krašto kamuolys atšoko nuo vieno iš šeimininkų gynėjų tiesiai prieš Anderį Herrera, kuris atliko stiprų smūgį iš maždaug 20-ies metrų, tačiau su juo susitvarkė „Rovers“ vartininkas J. Steele.

28-ąją rungtynių minutę buvo pelnytas išlyginamasis įvartis. Henrikhas Mkhitaryanas atliko puikų perdavimą iš aikštės vidurio Marcusui Rashfordui, kuris puikiai susitvarkė su kamuoliu, apėjo varžovų vartininką ir pasiuntė kamuolį į tuščius vartus, taip rungtynėse atstatydamas pusiausvyrą.

Po mažiau nei dešimties minučių dar vieną puikų šansą turėjo „Rovers“ ekipa. C. Conway sulaukė perdavimo iš aikštės gilumos ir iš baudos aikštelės prieigų atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys praskriejo visiškai šalia skersinio.

Kėliniui artėjant visiškai į pabaigą puikią galimybę turėjo ir „United“. J. Lingardas atliko smūgį galva būdamas visiškai laisvas baudos aikštelėje, tačiau anglas net nesugebėjo pataikyti į vartų plotą. Šiuo epizodu įvykiai pirmajame kėlinyje baigėsi ir ekipos patraukė į persirengimo kambarius rezultatui esant 1 – 1.

Antrajame kėlinyje pirmosios penkiolika minučių buvo kone identiškos pirmajam – „United“ kontroliavo kamuolį ir ieškojo spragų varžovų gynyboje, tuo metu „Blackburn“ savo šansų laukė kontratakų metu, tačiau nė vienai iš ekipų pavojingesnių epizodų sukurti nesisekė.

62-ąją minutę aikštėje pasirodęs Zlatanas Ibrahimovičius jau pirmosios atakos metu vos nepelnė įvarčio. A. Herrera atliko smūgį, kuris nebuvo itin tikslus, tačiau švedas čiuoždamas bandė nukreipti kamuolį į vartus, tačiau prie jo nebespėjo.

75-ąją minutę suveikė po keitimo pasirodęs „United“ duetas. Paulis Pogba atliko aukštą perdavimą iš aikštės vidurio Z. Ibrahimovičiui, kuris išlaukė tinkamo momento ir atlikęs smūgį pirmu lietimu nukreipė kamuolį į apatinį „Blackburn“ vartų kampą.

85-ąją minutę kamuolys atsidūrė „United“ vartų tinkle, tačiau įvartis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės. Įvartis būtų itin skaudus, mat S. Romero prieš prasidėjusį chaosą baudos aikštelėje padarė itin grubią klaidą, kai nesugavo kamuolio ir atmušė jį prieš save, taip suteikdamas varžovams galimybę kartoti smūgį net kelis kartus.

Per likusį rungtynių laiką šeimininkai surengė mini šturmą, tačiau „United“ išsaugojo persvarą ir pateko į FA Taurės ketvirtfinalį.

„Blackburn Rovers“ 1 – 2 „Manchester United“

17‘ [1-0] D. Graham (M. Emnes)

27‘ [1-1] M. Rashford (H. Mkhitaryan)

75‘ [1-2] Z. Ibrahimovic (P. Pogba)