Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Naujienos

SAF gina Ronaldo išsireiškimą po keitimo

SAF gina Ronaldo išsireiškimą po keitimo

2009 m. gegužės 11 d. 01:27

Fergusonas paaiškina ir gina Ronaldo nenorą būti pakeistam antrajame kėlinyje varžybose su "Manchester City" ir bandė įrodyti, kad yra užsideges noru žaisti toliau.

 

Ronaldo buvo aiškiai nusiminęs, dėl ankstyvo pasitraukimo iš varžybų kuriose įmušė pirmąjį įvartį ir padėjo laimėti Mančesterio derbyje savo komandai 2-0, "Old Trafford" stadione. Bet Fergusonas mano jog tai yra sveika reakcija.

 

"Jis aikštėje norėjo pasilikti dėl aiškios priežasties," - sakė treneris. "Jis yra puikioje formoje. Puikias rungtynes sužaidė savaitės viduryje su "Arsenal" klubu, bet man reikia žiūrėti į priekį. Man ir mūsų komandai jo ateičiai reikės šviežaus ir nepavargusio."

 

"Tai yra nuostabu kai žaidėjai taip nori žaisti. Tarkim Johnas Evansas, jis buvo paimtas tik šį ryt. Mes jam padarėm tyrimus, bet jis vistiek norėjo žaisti. Per pertrauką pasakė, kad jam skauda sausgysles, bet jis atsisakė but taip anksti pakeistas ir norėjo grįžti į aikštę. Aš jį vistiek vėliau pakeičiau, nes tokioje sezono stadijoje mums jo gali prireikti ir negaliu rizikuoti."

 

"United" kito įvarčio autorius Carlosas Tevezas po įvarčio ir jo džiaugsme buvo gestas kuris dar sukels kalbų. Kai įmušė įspūdingą antrąjį įvartį ir rankas laikė už ausų. Argentiniečio ateitis yra dar neaški, nes SAF vis dar svarsto šią problemą.

 

"Aš neskaičiau laikraščių. Girdėjau kažką....bet pažiūrėk gi jis "Manchester United" žaidėjas. Fanai myli jį." Paklaustas treneris dėl Argentiniečio ateities jis atsakė trumpai: "Nesigilinkim į tai, gerai?"

 

 

Autorius: Ovidijus Norkus


Parama svetainei


1. Parašykite SMS žinutę su kodu IV CHAINAS. Tarp žodžių IV ir CHAINAS palikite tarpą, rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis (pvz., iv chainas).

2. Žinutę išsiųskite vienu iš šių numerių.

Tel. nr. Žinutės kaina
1679 3 Lt
1654 2 Lt
1656 1 Lt


3. Visi Jūsų sumokėti pinigai (3 Lt, 2 Lt arba 1 Lt) bus iš karto padovanoti mūsų svetainės talpinimo paslaugos pratęsimui apmokėti, o jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Detalesnė informacija


Komentarai:

Gintare
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 4420 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

As tai juokiaus kai Ronaldo buvo labai nepatenkintas. ;DD Bet galima suprast ir Jį ;} Jis ištroškęs futbolo, juolab pradėjo sektis ;}
* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu