Profilis


Sekančios rungtynės

2019 m. balandžio 10 d. 22:00
Čempionų lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2019 m. balandžio 2 d. 21:45
Premier lyga
2
 - 
1

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

34
32
OCB
31
31

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Naujienos

Rooney grįžta į rikiuotę

Rooney grįžta į rikiuotę

2016 m. spalio 29 d. 11:23

"Manchester United" klubo vyriausiasis treneris Jose Mourinho atskleidė, jog komandos kapitonas Wayne'as Rooney bus sudėtyje Anglijos "Premier" lygos rungtynėms su "Burnley", tačiau gynėjo Chriso Smallingo fizinė parengtis dar turės būti įvertinta.

 

Rooney patyrė šlaunies traumą mače su "Fenerbahce" ir praleido susitikimus su "Chelsea" bei "Man City", tuo tarpu Smallingas, nors virš jo galvos kabėjo didelis klaustukas, visgi žaidė prieš "Chelsea", tačiau derbyje jo sveikata nebuvo rizikuota.

 

"Jūs galite rašyti ir sakyti ką norite, - spaudos konferencijoje sakė Mourinho. - Tačiau tai nėra tiesa. Wayne'as yra labai geras žaidėjas, labai svarbus mums ir jis niekur neišvyks. Mums jis patinka, mes - jam ir, nors jam nepatinka sėdėti ant suoliuko, jam dar labiau nepatinka būti traumuotam.

 

Nėra jokių problemų, tačiau jums reikia parduoti laikraščius ir rašote melą. Rašote netiesą apie mane, kai sakau "tragedija", nes kiekvieną kartą, kai išeinu iš viešbučio, kažkas mane vaikosi ir rašote, kad aš sakau, jog mano gyvenimas yra tragedija. Tai netiesa."

 

"Buvo fenomenalu, jog su tokia sudėtinga fizine situacija jis žaidė prieš "Chelsea", - apie Smallingą sakė Mourinho. - Tačiau po trijų dienų jis negalėjo žaisti prieš "City". Niekaip. Jam ne kirkšnies trauma. Turėsime palaukti šeštadienio."

Autorius: D M

Karštos naujienos:


Parama svetainei


1. Parašykite SMS žinutę su kodu IV CHAINAS. Tarp žodžių IV ir CHAINAS palikite tarpą, rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis (pvz., iv chainas).

2. Žinutę išsiųskite vienu iš šių numerių.

Tel. nr. Žinutės kaina
1679 3 Lt
1654 2 Lt
1656 1 Lt


3. Visi Jūsų sumokėti pinigai (3 Lt, 2 Lt arba 1 Lt) bus iš karto padovanoti mūsų svetainės talpinimo paslaugos pratęsimui apmokėti, o jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Detalesnė informacija


Komentarai:

torrent
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 1027 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

su dabartinemis matos ir roonio formomis tiesiog nelieka kito pasirinkimo kaip pudyti rooney ant suolo
* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu