•

Rekordinis Rooney įvartis išgelbėjo rungtynes su "Stoke"

2017 m. sausio 23 d. 20:54

Praėjusio šeštadienio popietę "Manchester United" išvykoje susitiko su "Stoke City" ekipa.

Jau 19-ąją minutę šeimininkai išsiveržė į priekį, mat "Raudonųjų velnių" saugas Juanas Mata, po Eriko Pieterso skersavimo link vartų, bandydamas atremti smūgį koja, pasiuntė kamuolį į Davido De Gea vartų tinklą.

Vėliau tas pats Mata turėjo progą rezultatą išlyginti, tačiau po Zlatano Ibrahimovičiaus perdavimo, pirmasis prie kamuolio suskubo "Stoke" gynėjas, taip neleisdamas ispanui smūgiuoti į vartus. Tai buvo bene vienintelė proga pasižymėti "United" komandai per šias rungtynes ir "Stoke City" puikiai gynėsi.

Vis dėlto paskutinėms pridėto rungtynių laiko minutėms einant į pabaigą komandos kapitonas Wayne'as Rooney puikiu baudos smūgiu išlygino rezultatą. Tai buvo rekordinis Rooney įvartis, dabar jis yra įmušęs jau 250 įvarčių per savo karjerą "Manchester United" ekipoje, taip aplenkdamas legendinį Serą Bobby Charltoną.

"Stoke City" 1 - 1 "Manchester United"

19' [1 - 0] Juan Mata (į savus vartus)

90' [1 - 1] Wayne Rooney

Komanda: De Gea; Blind, Smalling, Jones, Valencia; Pogba, Herrera, Fellaini (56' Rashford); Mkhitaryan (73' Lingard), Mata (67' Rooney); Ibrahimovic.

Autorius: pykčius