•
  •

Prieš "Man Utd" neatsilaikė ir "Barcelona"

2015 m. liepos 26 d. 17:05

Stebint 68 tūkstančiams žiūrovų trečiąją pergalę draugiškose rungtynėse Jungtinėse Amerikos Valstijose iškovojo "Manchester United" klubas, rezultatu 3-1 įveikęs "Barcelona" ekipą.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Wayne'as Rooney, Jesse Lingardas bei Adnanas Januzajus. Priešininkų gretose gražiu smūgiu pasižymėjo Rafinha Alcantara.

Rungtynių pradžioje šansą ispanus į priekį išvesti turėjo Luisas Suarezas, tačiau jo baudos smūgis atsimušė į virpstą. Netrukus vienas prieš vieną su Davidu De Gea atsidūrė Sergio Roberto, tačiau "Man Utd" vartininkas šią dvikovą laimėjo.

Pirmajį įvartį "United" pelnė po Ashley Youngo pakelto kampinio, kuomet Rooney stumtelėjo jį dengusį Adriano ir pastarasis nesugebėjo pasiekti skrendančio kamuolio. Tuo pasinaudojęs anglas nuginklavo Marcą-Andre ter Stegeną.

"Man Utd" gynėjams ramybės nedavęs Suarezas kėliniui artėjant link pabaigos dar kartą sudrebino vartų konstrukciją, tačiau rezultatas nepasikeitė ir ilsėtis komandos išėjo "United" pirmaujant 1-0.

62 minutę Mančesterio klubas aikštėje pakeitė visą vienuoliktuką ir netrukus tai davė vaisių - Tylerio Blacketto perdavimą iš krašto į vartus nukreipė Jesse Lingardas.

Geros progos dar labiau padidinti rezultatą neišnaudojo Januzajus, o varžovai jau trečią kartą pataikė į virpstą, šį sykį Munirui pritrūko nedaug, jog kamuolys atsidūrtų vartuose.

Susitikimo pabaigoje gražiu smūgiu intrigą sugrąžino Rafinha, tačiau jau kitoje atakoje Januzajus susitvarkė su "Barca" gynėju ir padėjo tašką šiose rungtynėse.

Įdomu tai, jog praėjusią vasarą draugiškose rungtynėse "Man Utd" įveikė tuometinius Europos čempionus Madrido "Real" futbolininkus vienodu rezultatu 3-1.

Paskutinįjį priešsezoninį mačą "United" sužais liepos 30 dieną Čikagoje, kur susitiks su PSG komanda. Po šių varžybų ekipa iškeliaus namo į Mančesterį, kur tęs pasiruošimą naujojo sezono startui.

Barcelona: ter Stegen (Masip 46), Adriano, Pique (Bartra 68), Vermaelen (Mathieu 60), Alba, Iniesta (Sandro 68), Busquets (Gumbau 68), Roberto, Rafinha, Pedro (Halilovic 68), Suarez (Munir 68).

United: De Gea, Darmian, Jones, Blind, Shaw, Carrick, Schneiderlin, Mata, Young, Memphis, Rooney. Antrojo kėlinio komanda (63 min) - Johnstone, Valencia, Smalling, McNair, Blackett, Lingard, Fellaini, Herrera, Wilson, Pereira, Januzaj.