•
  •

Po ilgos pertraukos "Man Utd" vėl lygos viršūnėje

2012 m. kovo 11 d. 19:22

Šiandien popiet "Manchester United" futbolininkai namuose 2-0 įveikė "West Brom" vienuolikę ir po ilgos pertraukos vėl pakilo į pirmąją vietą Anglijos "Premier" lygoje.

"Manchester United" 2 - 0 "West Brom"

35' [1 - 0] Wayne Rooney

71' [2 - 0] Wayne Rooney (iš 11 metrų baudinio)

66' Jonas Olsson išvytas iš aikštės

Rooney dublio pakako, jog "United" ekipa iškovotų pergalę ir bendroje įskaitoje vienu tašku pralenktų buvusią lyderę "Manchester City", kuri svečiuose pralaimėjo "Swansea" klubui.

Įpusėjus pirmajam kėliniui Anglijos čempionų žvaigždė išvedė šeimininkus į priekį, kai į vartų tinklą nukreipė Javiero Hernandezo smūgį.

Po pertraukos "West Brom" futbolininkai liko dešimtyje, kuomet už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas gynėjas Jonas Olssonas, o "Man Utd" tuo pasinaudojo ir tiksliu Rooney smūgiu iš baudinio padvigubino rezultatą.

Data: 2012 m. kovo 11 d., 16:00

Vieta: Old Trafford, Mančesteris

Turnyras: Anglijos "Premier" lyga

Teisėjas: A. Marriner

Žiūrovų: 76 tūkst.