•
  •

Pirmojoje sezono repeticijoje - įtikinama „United“ pergalė

2017 m. liepos 16 d. 14:48

„Manchester United“ savo pasiruošimo turą JAV pradėjo užtikrinta pergale prieš vietos Los Andželo „Galaxy“ klubą rezultatu 5 – 2.

Rungtynių baigtis bene aiški buvo jau po pirmojo kėlinio, kai po dviejų Marcuso Rashfordo ir vieno Marouane‘o Fellaini įvarčių rezultatas buvo 3 – 0. Verta paminėti, jog „United“ kėlinyje itin aktyviai taikė spaudimo taktiką, kuri akivaizdžiai išmušė varžovus iš vėžių.

Antrajame kėlinyje visas startinis vienuoliktukas buvo pakeistas ir aikštelėje pasirodė abu naujokai – Romelu Lukaku ir Victoras Lindelofas. Tiesa, nei vienas, nei kitas aikštelėje didelio įspūdžio nepaliko. Vis dėlto, „United“ antrajame kėlinyje ir toliau laikė iniciatyvą savo rankose, kurdami progas prie „Galaxy“ vartų.

Įvarčių autoriais „United“ gretose tapo Anthony Martialis ir Henrikhas Mkhitaryanas, o „Galaxy“ garbę rungtynių pabaigoje dublį surinkęs Giovanni dos Santosas.

Antrosios „Raudonųjų Velnių“ pasiruošimo turo rungtynės vyks ankstų antradienio rytą, liepos 18-ąją, 5 valandą ryte, kai komanda susitiks su „Real Salt Lake“ ekipa.

„Galaxy“ 2 – 5 „Manchester United“

2‘ [0-1] M. Rashford

20‘ [0-2] M. Rashford

26‘ [0-3] M. Fellaini

67‘ [0-4] H. Mkhitaryan

72‘ [0-5] A. Martial

79‘ [1-5] G. dos Santos

88‘ [2-5] G. dos Santos