•
  •

Pergalę Mančesterio derbyje iškovojo "United"

2009 m. gegužės 10 d. 17:28

151-ajame Mančesterio derbyje pergalę iškovojo "United" įveikdama "City" ekipą namie rezultatu 2-0 ir trimis taškais atsiplėšė nuo artimiausių persekiotojų "Liverpool".

Pirmajį rungtynių įvartį pelnė Cristiano Ronaldo 18-ąją minutę, kai po jo baudos smūgio kamuolys šiek tiek lietė "City" sienelę ir pakeisdamas kryptį apgavo varžovų vartininką Shay'ų Giveną.

Carlosas Tevezas, šį rytą pareiškęs, kad vasarą paliks "United", rezultatą padvigubino 45-ąją minutę, tiksliu smūgiu nuo virpsto nepalikdamas vilčių Sh.Givenui.

"Manchester United" ekipai užtenka per likusias trejas rungtynes iškovoti keturis taškus ir ji trečią kartą iš eilės taps Anglijos Premier lygos čempione.

"Man Utd" 2 - 0 "Man City"

18' [1 - 0] Cristiano Ronaldo

45' [2 - 0] Carlos Tevez

Data: 2009 m. gegužės 10 d., 15:30

Vieta: Old Trafford, Mančesteris

Turnyras: Premier lyga

Teisėjas: Chris Foy

Žiūrovų: 75 tūkst.