•
  •

Jose Mourinho debiutas pažymėtas pergale prieš „Wigan“

2016 m. liepos 16 d. 14:31

Pasirengimą naujajam sezonui pradėję „Manchester United“ futbolininkai pirmose rungtynėse iškovojo pergalę išvykoje prieš „Wigan Athletic“ klubą. Jose Mourinho debiutinėse rungtynėse „Raudonieji Velniai“ šventė pergalė rezultatu 2 -0.

Pirmasis kėlinys akiai nebuvo itin patrauklus. Kamuolį kontroliavo svečiai, tačiau itin pavojingų momentų sukurti nesisekė. Bene geriausią progą pasižymėti turėjo Memphis Depay, tačiau po puikaus Henrikho Mkhitaryano perdavimo, olandas nesugebėjo nukreipti kamuolio į tuščius vartus iš pakankamai artimos distancijos.

Savo ruožtu „Wigan“ futbolininkai puolime didesnių veiksmų nesiėmė ir akivaizdžiai buvo atidavė žaidimo kontrolę.

Antrasis kėlinys prasidėjo kiek aktyviau. Po keitimo pasirodęs Ashley Youngas įsiveržė į baudos aikštelę, tačiau paskutinio perdavimo atlikti nesugebėjo.

Vis dėlto po kelių minučių „Wigan“ buvo priversti traukti kamuolį iš savo vartų tinklo. Vartininkas J. Jaaskelainenas grubiai suklydo norėdamas išspirti kamuolį toliau nuo vartų, tačiau prišokęs Juanas Mata atėmė jį ir perdavė kamuolį Willui Keane‘ui, kuriam beliko nukreipti kamuolį į tuščius vartus.

Po mažiau nei dešimties minučių pasižymėjo ir akademijos auklėtinis Andreas Pereira. Ashley Youngas baudos smūgio metu atliko perdavimą pažeme, o po vieno iš „United“ futbolininko smūgio kamuolys atšoko tiesiai prieš brazilą, kurio šūvis tapo neįkandamu „Wigan“ vartininkui.

Per likusį laiką komandos itin įsimintinų epizodų nebesukūrė ir teisėjo švilpukas paskelbė rungtynių baigtį.

„Wigan Athletic“ 0 – 2 „Manchester United“

49‘ [0-1] W. Keane (J. Mata)

58‘ [0-2] A. Pereira

Autorius: Giggsy