•
  •

Oweno hattrick'as paskandino "Wolfsburg"

2009 m. gruodžio 8 d. 20:56

Paskutiniosiose UEFA Čempionų lygos grupių etapo varžybose "Manchester United" futbolininkai išvykoje įveikė "Vfl Wolfsburg" 3-1 ir iškovojo pirmąją vietą.

Nors pagrindinėje sudėtyje pasirodė vos vienas tikras gynėjas, tačiau "United" prasileido vos vieną įvartį, tuo tarpu Michaelas Owenas varžovams sugebėjo įsūdyti tris.

"Vfl Wolfsburg" 1 - 3 "Manchester United"

44' [0 - 1] Michael Owen

56' [1 - 1] Edin Dzeko

83' [1 - 2] Michael Owen

90' [1 - 3] Michael Owen

Galima sakyti, jog svečius iš Anglijos lydėjo sėkmė, nes "Wolfsburg" niekaip nepavyko pralaužti jų vartų, tačiau pastarieji pirmieji ir prasileido įvartį.

Kai jau atrodė, jog komandos į didžiąją pertrauką eis tuščiomis, 44 minutę Nani skersuotą kamuolį iš krašto galva į vartus nukreipė Michaelas Owenas.

Tai buvo didelis smūgis Vokietijos čempionams, tačiau šie nuo pertraukos praėjus apie 10 minučių sugebėjo išlyginti rezultatą, kai puolėjas Edinas Džeko galva pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Nors "Wolfsburg" labai stengėsi įsiveržti į priekį, tačiau antrasis Michaelo Oweno įvartis po Gabrielio Obertano perdavimo sužlugdė visas jų viltis.

Vokiečiai palūžo, o Owenas juos nubaudė trečią kartą. Iš viso anglas turi jau 4 įvarčius Čempionų lygoje ir antrą trečią vietomis dalinasi su "CSKA" saugu Milošu Krasičiumi.

Data: 2009-12-08 21:45

Vieta: Volkswagen Arena

Turnyras: UEFA Čempionų lyga

Teisėjas: Kuipers

Žiūrovų: 29 tūkst.