•
  •

"Old Trafford" stadione viešėjo "Man Utd" ir "Real" legendos

2013 m. birželio 2 d. 20:26

Labdaros rungtynėse "Old Trafford" stadione, stebint daugiau nei 60 tūkstančių žiūrovų, akis į akį susitiko "Manchester United" ir Madrido "Real" legendos - kaip ir praėjusiais metais pergalę iškovojo ispanai (2-1).

"Real" vienuolikę pirmajame kėlinyje į priekį išvedė Fernando Morientesas, o po pertraukos rezultatą išlygino po kėlinį už abi komandas sužaidęs Ruudas van Nistelrooy. Rungtynių pabaigoje svečiams pergalę išplėšė Rubenas de la Redas.

"Manchester United": Van der Sar (van der Gouw 70); Berg (Martin 9), Stam, Johnsen, Irwin; Blackmore (van Nistelrooy 46), Scholes, Fortune, Sharpe (Thornley 51, Blomqvist 87); Yorke, Cole.

"Real": Contreras (Sanchez 62); Salgado (Pavon 69), Helguera, Pavon (McManaman 46), Amavisca; Figo (Vazquez 78), Hierro, Makelele (Sanz 62), Zidane; Morientes, van Nistelrooy (de la Red 46).