Profilis


Sekančios rungtynės

2019 m. gruodžio 3 d. 21:30
Premier lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2019 m. gruodžio 1 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
2

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

OCB
10
7
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Naujienos

Naujos sutartys bus pasiūlytos ir veteranams

Naujos sutartys bus pasiūlytos ir veteranams

2009 m. gruodžio 12 d. 12:27

"Manchester United" klubo treneris Seras Alexas Fergusonas atskleidė, jog nauji kontraktai bus pasiūlyti ir komandos legendoms Paului Scholesui bei Ryanui Giggsui.

 

Visą savo laiką "United" ekipoje praleidusiems saugams vis labiau artėja karjeros pabaiga, tačiau stratego nuomone, pastarieji dar metus gali rungtyniauti aukščiausiu lygiu.

 

"Ryanui bus pasiūlyta pratęsti sutartį, - sakė Fergusonas. - Tai parodo, koks svarbus žaidėjas jis mums yra, nepaisant fakto, jog jam bus 37-eri. Su Paulu taip pat bus pratęstas kontraktas."

 

"Ryanas yra kaip pavyzdys jauniems futbolininkams. Manau, jog geriausi jo metai yra būtent dabar. Niekur nedingo jo žaidimo kokybė bei entuziazmas."

 

"Kalbėjausi su Paulu ir jis sakė, kad apie ateitį negalvoja. Kiekvienas žaidėjas, sulaukęs tokio amžiaus, ima apie tai galvoti, tačiau Paulas žaidžia taip, kad nematau priežasčių, kodėl jis to paties negalėtų daryti kitais metais."

 

"Gal jam atrodo, jog jis turėtų žaisti kiekvienas rungtynes. Gerai, bet tai bus neteisinga. Mums reikia kokybės, todėl mesime Paulą į tas rungtynes, kuriose žinome, jog jis laikys žaidimą savo rankose."

Autorius: D MKomentarai:

sKs
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
sKs
prieš 3646 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

Nu jo cia tai teisybe
Dj-kreminis
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 3646 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

Tikrai teisybė. Manau, Nevillui reikėtų jau kabinti bucus ant vinies, bet Ryan'ui ir Paul'ui privalu dar parungtyniauti, nes jie yra žaidžiančios legendos ir ne bele kaip žaidžiančios, bet žaidžiančios tikrai puikiai, ypatingai kaip tokiame amžiuje.
falco
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 3645 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

bet scholas vis dar sugeba padaryt vaikisku klaidu ir atkirst puse komandos bet kontraktus aisku reikia pratest, visgi zaidejai paaukoje visa gyvenima vienam klubuj
* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu