Kaip vertinate 2018/2019 sezono pasiruošimo kontrolines rungtynes?

•
  •

„Manchester United“ užtikrintai įveikė „Watford“ vienuolikę

2017 m. vasario 11 d. 18:55

XXV-ajame „Premier“ lygos ture „Manchester United“ priėmė „Watford“ futbolininkus, kuriuos įveikė rezultatu 2 – 0  bei pratęsė nepralaimėtų rungtynių „Premier“ lygoje seriją iki 16-os iš eilės. Nugalėtojams įvarčius pelnė Juanas Mata ir Anthony Martialis. „Raudonieji Velniai“ taip pat bent jau laikinai pakilo iš šeštosios pozicijos į penktąją turnyrinės lentelės vietą, aplenkdami „Liverpool“ klubą.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai dominavo nuo pat rungtynių pradžios ir švaistė vieną progą po kitos. Pavojingus smūgius atliko Paulis Pogba ir Anderis Herrera, savomis galimybėmis nepasinaudojo Henrikhas Mkhitaryanas ir Zlatanas Ibrahimovičius.

Vis dėlto, 32-ąją minutę „United“ pasiekė tai, ko ir buvo nusipelnę bei pelnė pirmąjį rungtynių įvartį. Anthony Martialis atliko perdavimą iš krašto, kurį realizuoti bandė Z. Ibrahimovičius, tačiau švedui nepavykus „uždaryti“ perdavimo tai sėkmingai padarė J. Mata ir po smūgio iš kelių metrų atstumo išvedė šeimininkus į priekį.

Po įmušto įvarčio „Raudonieji Velniai“ apsukų nemažino. Anthony Martialis draskė kairįjį kraštą, o H. Mkhitaryanas „neužsikabino“ už dar vienos potencialios atakos užbaigimo. Armėnas sąlyginai reabilitavosi pačioje kėlinio pabaigoje, kai atliko sėkmingą smūgį, tačiau užtikrintai sužaidė svečių vartininkas Heurelho Gomesas. Tuo pirmojo kėlinio įvykiai baigėsi ir komandos patraukė į drabužines „United“ pirmaujant rezultatu 1 – 0.

Antrasis kėlinys prasidėjo panašia gaida. Jau 47-ąją minutę A. Martialis atliko puikų reidą kraštu ir pabandė savo laimę smūgiuodamas, tačiau kamuolys praskriejo šalia virpsto.

54-ąją pirmą kartą rimčiau rungtynėse šmėkštelėjo Davidas De Gea. M. Zarate atliko puikų bandymą baudos smūgio metu, tačiau ispanas sužaidė užtikrintai ir išgelbėjo savo komandą.

60-ąją minutę „United“ padvigubino savo persvarą. Puikią Paulio Pogbos, H. Mkhitaryano, Z. Ibrahimovičiaus ir A. Martialio užbaigė pastarasis, kuris įsiveržė į baudos aikštelę, išlaukė tinkamo momentu ir atlikęs smūgį pažeme nuginklavo H. Gomesą.

Šeimininkai šiek tiek sumažino tempą, tačiau rungtynes po antrojo įvarčio kontroliavo ir toliau. Vis dėlto, 74-ąją minutę Troy‘us Deeney atliko smūgį jau būdamas baudos aikštelėje, tačiau kamuolys pataikė tiesiai į D. De Gea.

Per likusį rungtynių laiką komandos itin įsimintinų epizodų nesukūrė ir teisėjas paskelbė rungtynių pabaigą.

„Manchester United“ 2 – 0 „Watford“

32‘ [1-0] J. Mata (A. Martial)

60‘ [2-0] A. Martial (Z. Ibrahimovic)