•
  •

„Manchester United“ triumfavo Europos Lygoje!

2017 m. gegužės 24 d. 23:39

„Manchester United“ trečiadienio vakarą stojo į svarbiausią sezono dvikovą. Stokholme, „Friends“ arenoje Europos lygos taurės finale, „Raudonieji Velniai“ susigrūmė su Amsterdamo „Ajax“ futbolininkais, kuriuos įveikė rezultatu 2 – 0 bei triumfavo Europos Lygoje ir taip pat užsitikrino vietą kitų metų Čempionos Lygos grupių etape.

Rungtynių pradžioje iniciatyvą savo rankose laikė „United“, tačiau didelės grėsmės „Ajax“ vartams sukelti nepavyko. Po kelių minučių kamuolį ilgiau kontroliuoti pradėjo Amsterdamo klubas, tačiau ir jiems didesnės naudos išpešti taip pat nepavyko.

Vis dėlto, 18-ąją minutę ledus pralaužė Paulis Pogba. Prancūzas atliko smūgį iš baudos aikštelės prieigos ir dėka rikošeto nuo vieno iš „Ajax“ gynėjų pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „United“ į priekį.

Po kelių akimirkų savo laimę pabandė ir Antonio Valencia, kuris atliko stiprų smūgį būdamas baudos aikštelėje, tačiau ekvadorietis pataikė tiesiai į vartininką.

Per likusį kėlinio laiko vyravo gan statiškas futbolas ir nei viena iš komandų galimybių pelnyti įvarčiui nesukūrė.

Antrasis kėlinys itin sėkmingai prasidėjo „Raudoniesiems Velniams“. Jau 48-ąją minutę Henrikhas Mkhitaryanas padvigubino „United“ persvarą, kai kampinio metu būdamas vartininko aikštelėje kyštelėjo koją ir nukreipė kamuolį į vartus.

Po įmušto įvarčio rungtynėse vėl įsivyravo ramybė. „Ajax“ nerodė iniciatyvos puolime, o „United“ užtikrintai gynėsi bei neleido kurti progų.

64-ąją minutę savo progos sulaukė Marouane‘as Fellaini, kuris sulaukęs perdavimo atliko smūgį galva, tačiau jis nebuvo itin stiprus ir vartininkui didesnių nemalonumų nesukėlė.

87-ąją į puikią kontrataką išvestas buvo Jesse Lingardas, tačiau anglas pačioje atakos atomazgoje buvo pavytas „Ajax“ gynėjų ir net nesugebėjo atlikti smūgio vartų link.

Per likusį rungtynių laiką įdomių įvykių aikštelėje nebeįvyko ir teisėjo švilpukas paskelbė „United“ triumfą!

„Ajax“ 0 – 2 „Manchester United“

18‘ [0-1] P. Pogba (M. Fellaini)

48‘ [0-2] H. Mkhitaryan (Ch. Smalling)