•
  •

„Manchester United“ „Premier“ lygos sezoną pradėjo triuškinančia pergale

2017 m. rugpjūčio 13 d. 20:02

„Premier“ lyga grįžo į Anglijos stadionus, o paskutinė turo dvikova vyko Mančesteryje, kur vietos „United“ nepaliko vilčių Londono „West Ham United“ klubui, kurį sutriuškino rezultatu 4 – 0.

Kiek slogiai rungtynes pradėję šeimininkai įsibėgėjo ir įvarčių mašiną užkūrė 33-iąją minutę, kai Marcuso Rashfordo perdavimo sulaukęs Romelu Lukaku atidarė „United“ ir savo įvarčių sąskaitą.

Antrąjį kėlinį „Man United“ taip pat pradėjo pakiliai kaip ir jau 53-iąją minutę tas pats R. Lukaku padvigubino savo ekipos pranašumą.

Po įmušto įvarčio „United“ nesistengė laikyti rezultato ir toliau spaudė „West Ham“, kurie Davidui De Gea didesnio pavojaus kelti nesugebėjo.

Rungtynėms artėjant į pabaigą į aikštę žengė Anthony Martialis, kuris galutinai palaidojo svečių šansus šiose rungtynėse. Iš pradžių jis 87-ąją minutę įvartį pelnė pats, o vos po kelių minučių atliko rezultatyvų perdavimą Paului Pogba, kuris įmušė paskutinį rungtynių įvartį.

„Manchester United“ 4 – 0„West Ham United“

33‘ [1-0] R. Lukaku (M. Rashford)

53‘ [2-0] R. Lukaku (H. Mkhitaryan)

87‘ [3-0] A. Martial (H. Mkhitaryan)

90‘ [4-0] P. Pogba (A. Martial)