•
  •

„Manchester United“ pratęsė pergalių seriją

2017 m. rugpjūčio 26 d. 22:10

Trečiajame „Premier“ lygos ture „Manchester United“ namuose priėmė „Leicester City“ futbolininkus, kuriuos palaužė rezultatu 2 – 0.  Šiame susitikime itin pasiteisino Jose Mourinho keitimai, mat būtent po jų aikštėje pasirodę Marcusas Rashfordas ir Marouane‘as Fellaini pelnė pergalę nukalusius įvarčius.

Pirmajame kėlinyje „United“ kontroliavo žaidimo gijas, tačiau persvaros pavykti taip ir nepavyko. Pagyrų verta buvo ir svečių gynyba, kuri buvo gerai sustyguota ir organizuota. Savųjų šansų turėjo ir „Lapės“, tačiau didesnių problemų Davidui De Gea neiškilo.

Prasidėjus antrajam kėliniui „United“ turėjo puikią progą iššsiveržti į priekį, tačiau Romelu Lukaku nerealizavo 11 metrų baudinio ir rezultatas liko nepakitęs.

Po šio nesėkmingo epizodo sekė šeimininkų prastesnė atkarpa, komandos žaidime buvo matomas sutrikimas ir organizuotumo praradimas.

Vis dėlto, minėtieji keitimai vėl pakreipė rungtynes gera linkme. Pirmasis įvartis krito kampinio metu, kai baudos aikštelėje be priežiūros likęs M. Rashfordas nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „United“ į priekį.

82-ąją pergalę įtvirtino M. Fellaini. Įvartis krito gan kurioziškai, kai belgas atliko kamuolį keliu ir jis įskriejo į vartus.

„Manchester United“ 2 – 0 „Leicester City“

70‘ [1-0] M. Rashford (H. Mkhitaryan)

82‘ [2-0] M. Fellaini (J. Lingard)