•
  •

„Manchester United“ po 11 metrų baudinių serijos įveikė „Real“

2017 m. liepos 24 d. 02:14

„Manchester United“ toliau tęsia pasiruošim artėjančiam sezonui ir šįkart savo jėgas išbandė prieš Madrido „Real“ klubą, su kuriuo per pagrindinį laiką sužaidė lygiosiomis rezultatu 1 – 1, o vienuolikos metrų baudinių serijoje geriau sekėsi „Manchester United“ futbolinkams.

Pirmasis kėlinys įspūdingomis progomis neišsiskyrė, tačiau bene ryškiausiai blizgėjo Anthony Martialis. Kėlinio viduryje jis atliko tolimą smūgį, kuris privertė paplušėti Keylorą Navasą ir tokiu būdu uždirbo kampinį prie „Karališkojo“ klubo vartų.

O pačioje kėlinio pabaigoje prancūzas apėjo Luką Modričių, Dani Carvajalį ir Raphaeli Varane‘ą bei atliko perdavimą Jesse Lingardui, kuriam beliko nukreipti kamuolį iš poros metrų atstumo. Anglas tai ir padarė, taip išvesdamas „Raudonuosius Velnius“ į priekį.

Antrasis kėlinys vėlgi buvo pasyvus, nė viena iš komandų į puolimą neskubėjo ir progų nekūrė.

Vis dėlto, 68-ąją minutę Victoras Lindelofas akivaizdžiai prasižengė savo baudos aikštelėje prieš Theo Hernandezą, kuris ir uždirbo 11-os metrų baudinį „Real“ klubui. Jį be jokių problemų realizavo Casemiro.

Artėjant kėliniui į pabaigą gerą galimybę pasižymėti turėjo Marouane‘as Fellaini. Jis, būdamas baudos aikštelėje visiškai laisvas, sulaukė perdavimo iš krašto, tačiau nesėkmingai pataikė į kamuolį ir proga pelnyti įvartį buvo paleista vėjais.

Per likusį laiką nė viena iš ekipų progų nesukūrė ir teisėjas paskelbė apie pagrindinio laiko pabaigą.

„Manchester United“ 2 – 1 „Real“ (po 11 m. baudinių serijos)

45+1‘ [1-0] J. Lingard (A. Martial)

68‘ [1-1] Casemiro (iš 11 m. baudinio)

Autorius: Giggsy