•
  •

„Manchester United“ nesugebėjo palaužti „Anderlecht“ ekipos

2017 m. balandžio 13 d. 23:58

Pirmosiose Europos Lygos ketvirtfinalio „Manchester United“ išvykoje susitiko su vietos „Anderlecht“ ekipa su kuria sužaidė tik lygiosiomis, rezultatu 1 – 1 ir visus reikalus paliko spręsti „Old Trafford“ tvirtovėje.

Rungtynių pradžia buvo pakankamai nyki, mat nei šeimininkai, nei svečiai pavojingų epizodų nesukūrė, o kamuolys didžiąją dalį laiko praleido aikštės viduryje. Ramybę sudrumstė „United“ išpuolis. Marcusas Rashfordas atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur smūgį atliko Zlatanas Ibrahimovičius. Vis dėlto, švedo smūgis buvo atremtas „Anderlecht“ vartininko, o pakartotinis Jesse Lingardo smūgis atsimušė į virpstą.

Po poros minučių iš toliau savo laimę pabandė tas pats M. Rashfordas, tačiau kamuolys praskriejo šalia vartų.

Kėliniui įpusėjus, „United“ turėjo bent porą galimybių pasileisti į pavojingas atakas, tačiau šeimininkų gynėjai sužaisdavo užtikrintai ir įsižiebti didesniam pavojui neleido.

37-ąją minutę „Raudonieji Velniai“ išsiveržė į priekį. M. Rashfordo smūgis po Antonio Valencia perdavimo buvo atremtas, tačiau prie kamuolio pirmasis suskubo Henrikhas Mkhitaryanas ir pasiuntė jį į visiškai tuščius vartus iš kelių metrų atstumo.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką įsimintinų epizodų nebebuvo ir komandos patraukė į persirengimo kambarius, „United“ pirmaujant rezultatu 1 – 0.

Antrąjį kėlinį geriau pradėjo šeimininkai. Jie ilgiau būdavo „United“ aikštės pusėje, o 49-ąją minutę gaisrą gesinti priverstas buvo Antonio Valencia. Ekvadorietis pasaugojo Sergio Romero ir išmušė kamuolį tolyn nuo savų vartų, kuris potencialiai galėjo kristi į „United“ vartus.

Po kelių minučių apie save priminė ir svečiai. Įvarčio autorius, H. Mkhitaryanas sulaukė perdavimo iš Matteo Darmiano ir atliko smūgį į vartus, deja, kamuolys praskriejo visiškai šalia virpsto.

Po itin vangaus antrojo kėlinio vidurio, „United“ turėjo puikią progą padvigubinti savo persvarą. Paulis Pogba atsidūrė atakos smaigalyje, tačiau jo smūgį atrėmė Rubenas.

Vos po kelių minučių pasitvirtino auksinė, nerašyta futbolo taisyklė: Neįmuši tu – įmuša tau. Šeimininkai surengė ataka kairiuoju atakos kraštu, atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur L. Dendonckeris atliko tikslų ir stiprų smūgį galva bei nuginklavo Sergio Romero.

„Anderlecht“ 1 – 1 „Manchester United“

37‘ [0-1] H. Mkhitaryan (M. Rashford)

86‘ [1-1] L. Dendoncker (I. Obradovic)