•
  •

„Manchester United“ iškovojo dar vieną pergalę „Premier“ lygoje

2017 m. balandžio 23 d. 18:08

Ketvirtadienį šiaip ne taip Europos lygos ketvirtfinalio barjerą perlipę „United“ futbolininkai jau šiandien stojo į „Premier“ lygos dvikovą prieš „Burnley“ ekipą, kurią išvykoje palaužė rezultatu 2 - 0.

Svečiai nuo pirmųjų minučių įsitvirtino „Burnley“ aikštės pusėje, o nepraėjus nė dešimčiai minučių puikią progą turėjo komandos kapitonas Wayne‘as Rooney, kuris sulaukė perdavimai visiškai šalia vartininko aikštelės ir atliko smūgį, tačiau šis buvo blokuotas, o visas problemas išsprendė Tomas Heatonas, kuris kamuolį pagavo.

12-ąją minutę puikią galimybę turėjo ir Marouane‘as Fellaini, kuris kampinio metu smūgiavo galva, tačiau ir šįkart savo vietoje buvo šeimininkų vartų sargas.

18-ąją minutę atakos smaigalyje vėl atsidūrė W. Rooney. „United“ greitai perėjo į kontrataką, W. Rooney sulaukė perdavimo iš Jesse Lingardo. Būdamas krašte anglas vos nepermetė kamuolio per T. Heatoną, mat kamuolys nusileido ant viršutinio vartų tinklo.

21-ąją minutę „United“ pasiekė savo. „Raudonieji Velniai“ perėjo į dar vieną greitą kontrataką, kurioje klaidų jau nebedarė. Anthony Martialis buvo išvestas vienas prieš T. Heatoną, kurį nuginklavo be didesnių problemų.

Po įmušto įvarčio rungtynių eiga tapo kiek statiška, tačiau kėliniui artėjant į pabaigą,  „United“ pelnė dar vieną įvartį. Paulis Pogba perėmė ir gražiai sukontroliavo kamuolį, kurį perdavė A. Martialiui. Prancūzas atliko smūgį iš ganėtinai aštraus kampo ir T. Heatonas savo komandą išgelbėjo, tačiau prie atšokusio kamuolio pirmasis buvo W. Rooney, kuris įrideno kamuolį į tuščius vartus ir padvigubino „Raudonųjų Velnių“ persvarą.

Prieš pat kėlinio pabaigą Andre Gray atliko smūgį baudos aikštelėje, tačiau jo bandymą blokavo Ericas Bailly.

Tuo įvykiai pirmajame kėlinyje ir baigėsi, o komandos patraukė į persirengimo kambarius rezultatui esant 2 – 0 „United“ naudai.

Antrasis kėlinys nebuvo gausus progų. Tiek viena, tiek kita komanda buvo susikūrusios kelias pusproges, tačiau rimtų galimybių pelnyti įvartį neturėjo. Bendras vaizdas aikštėje taip pat nesikeitė nuo pirmojo – rungtynių vadeles savo rankose laikė „United“ klubas.

Pačioje rungtynių pabaigoje itin pavojingą smūgį atliko Paulis Pogba – kamuolys praskriejo visiškai šalia virpsto.

„Burnley“ 0 – 2 „Manchester United“

21‘ [0-1] A. Martial (A. Herrera)

39‘ [0-2] W. Rooney (A. Martial)