•
  •

Antrajame kėlinyje dominavę „United“ sutriuškino „Galatasaray“

2016 m. liepos 30 d. 19:27

„Manchester United“ tęsia pasiruošimą artėjančiam sezonui ir sužaidė dar vienerias draugiškas rungtynes. Šįkart, Švedijoje, Goteborgo mieste vykusiose rungtynėse „Raudonieji Velniai“ rezultatyviose rungtynėse šventė pergalę prieš „Galatasaray“ ekipą rezultatu 5 – 2.

Pirmojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo. Pasižymėjo ne bet kas kitas, o debiutavęs Zlatanas Ibrahimovičius. Švedas po Antonio Valencia perdavimo atliko įspūdingą smūgį „žirklėmis“ ir išvedė „United“ į priekį. Verta paminėti, jog A. Valencia šiose rungtynėse atliko net tris rezultatyvius perdavimus.

Po pelnyto įvarčio „Man Utd“ sumažino rungtynių tempą ir šiek tiek atidavė iniciatyvą, kas kainavo įvartį į pačių vartus. Kėlinio viduryje smūgiu galva rezultatą išlygino Sinanas Gumus. Dar po maždaug dvidešimties minučių rezultatą turkų naudai persverė Bruma, kuris atiko puikų solo reidą ir techniškai nuginklavo Davidą De Gea. Taigi, po pirmojo kėlinio „United“ į drabužinę išėjo atsilikdami 1 – 2.

Antrąjį kėlinį vėlgi aktyviau pradėjo „Raudonieji Velniai“. 55-ąją minutę Wayne‘as Rooney pradėjo galingą „United“ spurtą, mat per septynias minutes į „Galatasaray“ vartus buvo pelnyti net trys įvarčiai.

Po pirmojo kapitono įvarčio apie save priminė Marcusas Rashfordas, kuris puikiai įsiveržė į baudos aikštelę, pergudravo gynėją bei vartininką ir šitaip uždirbo 11-os metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo tas pats W. Rooney.

62-ąją minutę savo įvartį pelnė Maroaune‘as Fellaini, kuris sau būdingu stiliumi pelnė įvartį galva. Kamuolys skrido aukšta bei klaidinančia trajektorija ir nusileido į vartų kampą. Po šio įvarčio Jose Mourinho atliko šešis keitimus.

Galų gale „United“ pergalę įtvirtino po keitimo pasirodęs Juanas Mata, pelnęs įvartį čiuoždamas iš kelių metrų atstumo.

Per likusias 15-a minučių ypatingesnių progų sukurta nebuvo, nebent galime paminėti pora abejotinų teisėjo sprendimų bei mini konfliktą tarp Jesse Lingardo ir Wesley Sneijderio.

„Manchester United“ 5 – 2 „Galatasaray“

4‘ [1-0] Z. Ibrahimovic

22‘ [1-1] S. Gumus

40‘ [1-2] Bruma

55‘ [2-2] W. Rooney

58‘ [3-2] W. Rooney (11 m. baudinys)

62‘ [4-2] M. Fellaini

74‘ [5-2] J. Mata