•
  •

„Manchester United“ dar kartą sužaidė lygiosiomis „Premier“ lygoje

2017 m. balandžio 4 d. 23:59

Po nesėkmingų rungtynių prieš „West Bromwich“, „Manchester United“ vėl stojo į „Premier“ lygos batalijas. Šįkart „Raudonieji Velniai“ namuose priimė Liverpulio „Everton“ futbolininkus su kuriais taip pat sužaidė lygiosiomis rezultatu 1 – 1.

Rungtynes aktyviau pradėjo „United“ ir jau pačioje susitikimo pradžioje į rikiuotę grįžęs Zlatanas Ibrahimovičius turėjo neblogą galimybę pelnyti pirmąjį įvartį, tačiau švedas perlaikė kamuolį ir jo smūgis buvo blokuotas vieno iš svečių gynėjo.

Po pirmųjų penkiolikos minučių, „Everton“ taip nieko ir nebuvo pasiūlę, o „United“ kontroliavo kamuolį bei rungtynių eigą. Marcusas Rashfordas buvo išvestas vienas prieš „Irisų“ vartininką, tačiau įmušti jam nepavyko, o galų gale buvo užfiksuota nuošalė.

21-ąją minutę pasidarbuoti buvo priverstas ir Davidas De Gea. Kevinas Mirallas sulaukė perdavimo iš gilumos ir atliko smūgį, kurį ispanas atrėmė.

Vis dėlto, vos po kelių akimirkų „Everton“ pelnė įvartį. Kampinio metu vienas iš svečių futbolininkų pamušė kamuolį galva arčiau vartų, kuris atšoko ties Philu Jagielka. Gynėjas atliko silpną, tačiau labai netikėtą smūgį į kurį nesureagavo nei šalia buvęs Marcosas Rojo nei D. De Gea.

Po lengvo šoko atsigavę „United“ turėjo puikią galimybę išlyginti rezultatą. 30-ąją minutę Daley Blindas atliko puikų baudos smūgį, tačiau dar įspūdingiau sužaidė Johnas Roble‘as, kuris išgelbėjo savo komandą. Po akimirkos prie atšokusio kamuolio pirmasis prišoko Anderis Herrera, kuris atliko smūgį iš krašto į jau nebeginamus vartus, tačiau sugebėjo pataikyti tik į skersinį.

39-ąją minutę dar kartą puikius refleksus pademonstravo J. Roble‘as. A. Herrera atliko smūgį iš toli, tačiau vartų sargas buvo vietoje ir susitvarkė su savo užduotimi.

Per pirmąjį kėlinį daugiau progų sukurta nebuvo ir komandos į persirengimo kambarius patraukė „Everton“ klubui pirmaujant rezultatu 1 – 0.

Po ilgosios pertraukos aikštėje pasirodė Paulis Pogba, kuris kėlinio pradžioje per plauką neišlygino rezultato. Pracūzas sulaukęs Ashley Youngo perdavimo ir atliko smūgį galva, tačiau „Everton“ klubą išgelbėjo skersinis.

Visą laiką „Everton“ spaudę „United“ pelnė įvartį. Tiesa, džiaugsmas buvo trumpalaikis, mat jis buvo anuliuotas dėl pažeistos nuošalės taisyklės. Neįskaityto įvarčio autorius – Z. Ibrahimovičius.

79-ąją minutę puikiai į kontrataką buvo išvestas Romelu Lukaku, tačiau į gynybą pačiu laiku spėjo Ericas Bailly, kuris blokavo belgo smūgį.

89-ąją minutę dar vieną galimybę turėjo Z. Ibrahimovičius. Švedas sulaukė aukšto perdavimo iš krašto ir atliko smūgį galva, tačiau kamuolys praskriejo šiek tiek virš skersinio.

93-iąją minutę „United“ išsigelbėjo. Ashley Williamsas buvo pašalintas iš aikštės už tyčinį žaidimą ranka baudos aikštelejė, o Z. Ibrahimovičius realizavo 11-os metrų baudinį ir taip „United“ klubui uždirbo bent tašką.

„Manchester United“ 1 – 1 „Everton“