•
  •

Mančesterio derbyje "Man Utd" pažemintas "Old Trafford" stadione

2011 m. spalio 23 d. 17:24

Mančesterio derbyje "Man City" sutrypė "United" futbolininkus "Old Trafford" stadione net 6-1 ir įsitvirtino pirmoje Anglijos "Premier" lygos turnyrinės lentelės vietoje.

"Manchester United" 1 - 6 "Manchester City"

22' [0 - 1] Mario Balotelli

60' [0 - 2] Mario Balotelli

69' [0 - 3] Sergio Aguero

81' [1 - 3] Darren Fletcher

90' [1 - 4] Edin Dzeko

90' [1 - 5] David Silva

90' [1 - 6] Edin Dzeko

'Svajonių teatre' susirinkę "Man Utd" aistruoliai apstulbę stebėjo, kaip jų komanda patiria skaudžiausią pralaimėjimą namuose nuo 1955 metų.

Rugtynių pradžia nieko blogo nežadėjo - "United" turėjo didelę kamuolio kontrolę, tačiau 22 minutę Mario Balotelli tiksliu smūgiu į tolimąjį vartų kampą išvedė svečius į priekį.

Iškart po pertraukos blankiai rungtyniavę šeimininkai liko be vieno žaidėjo - gynėjas Jonny Evansas pramiegojo Balotelli ir už paskutinės vilties pražangą buvo išvytas iš aikštės.

"Man City" tuo ėmė naudotis ir italas 50 minutę padvigubino pranašumą, o Sergio Aguero įpusėjus kėliniui pelnė beveik identišką įvartį ir svečiai ėmė triuškinti "Man Utd".

"United" nenorėjo sudėti ginklų ir 81 minutę Darrenas Fletcheris puikiu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų nuginklavo "City" vartininką Joe Hartą.

Vis gi, subyrėjusia šeimininkų gynyba ėmė naudotis "City" futbolininkai, kurie per pridėtinį laiką trijomis greitomis atakomis sugebėjo rezultatą paversti į 6-1.

Data: 2011 m. spalio 23 d., 15:30

Vieta: Old Trafford, Mančesteris

Turnyras: Anglijos "Premier" lyga

Teisėjas: M. Clattenburg

Žiūrovų: 75 tūkst.