•
  •

"Man Utd" ir vėl prarado taškus namų arenoje

2016 m. lapkričio 27 d. 17:35

"Manchester United" namų arenoje "Old Trafford" ir vėl turėjo tenkintis lygiosiomis - Jose Mourinho, kuris pirmajame kėlinyje buvo išvarytas teisėjų į tribūnas, komanda sužaidė lygiosiomis 1 - 1 su "West Ham United".

Abu rungtynių įvarčiai krito pirmajame kėlinyje, kuomet pačioje pradžioje pasižymėjo "plaktukų" puolėjas Diafra Sakho, o jam 21-ąją minutę atsakė Zlatanas Ibrahimovičius.

Antrajame kėlinyje abejoms komandoms nieko ypatingo nepavyko sukurti ir rezultatas liko nepakitęs.

"Manchester United" 1 - 1 "West Ham United"

2' [0 - 1] Diafra Sakho

21' [1 - 1] Zlatan Ibrahimovič

Komanda: De Gea; Valencia, Jones, Marcos Rojo, Darmian; Pogba, Ander Herrera; Rashford (65' Rooney), Mata (65' Mkhitaryan), Lingard (85' Fellaini); Ibrahimovič.

Atsarginiai: Romero, Blind, Schweinsteiger, Young.

Autorius: pykčius