•
  •

"Man Utd" - "West Ham" 2-0

2008 m. spalio 30 d. 00:38

Du Cristiano Ronaldo įvarčiai leido čempionų titulą ginantiems "Manchester United" futbolininkams iškovoti nesunkią pergalę namie rezultatu 2-0.

"Manchester United" - "West Ham United"

14' [1 - 0] Cristiano Ronaldo
30' [2 - 0] Cristiano Ronaldo

Pirmajame kėlinyje visa iniciatyva priklausė "Man Utd" ekipai, o svečiai tuo tarpu nesukūrė nei vienos progos. Jau pačioje pradžioje Dimitaras Berbatovas galėjo išvesti komandą į priekį, tačiau "West Ham" gynėjas laiku užkišo koją. Šiek tiek vėliau Nani kairiame krašte gavo kamuolį iš Andersono bei smūgiavo stipriai, bet netiksliai. Vėl progą pasižymėti turėjo D.Berbatovas, kuris nors ir susitvarkė su kamuoliu tarp trijų gynėjų, tačiau smūgiavo tiesiai į Robertą Greeną. Po kelių akimirkų krito pirmasis įvartis - Nani perdavė kamuolį į baudos aikštelę, o ten buvęs Cristiano Ronaldo nepaliko jokių vilčių R.Greenui. Minėtasis Nani ir pats turėjo neblogą šansą pelnyti įvartį, kai "išmaudė" gynėją, bet smūgiavo kiek netiksliai. Šeimininkai nemažino tempo ir pelnė antrąjį įvartį - D.Berbatovas fantastiškai išsaugojo kamuolį aikštėje ir kartu apgavo varžovą bei perdavė kamuolį įkertančiam C.Ronaldo, kuriam teliko jį pasiųsti į tuščius vartus.

Antrasis kėlinys vėl priklausė šeimininkams. C.Ronaldo aikštės kampe suklaidino varžovą ir perdavė kamuolį Carlosui Tevezui, tačiau šiam smūgis nepavyko. Nuo suolo į aikštę įėjęs Wayne'as Rooney nieko nelaukdamas ėmėsi tikrinti R.Greeno budrumą bandydamas perkelti per jį kamuolį. Pirmąją progą pagaliau sukūrė ir svečiai iš Londono - į baudos aikštelę įkirtęs Luisas Boa Morte gavo kamuolį, bet smūgiavo per silpnai ir tai buvo lengvas grobis Tomaszui Kuszczakui. Vėliau W.Rooney pabandė laimę iš tolėliau, bet R.Greenas buvo savo vietoje.