•
  •

"Man Utd" - "West Brom" 4-0

2008 m. spalio 19 d. 12:55

Puikią sportinę formą demonstruojančio Wayne'o Rooney įvartis 56 minutę pažadino komandos draugus, ir Anglijos čempionai iškovojo užtikrintą pergalę 4-0, taip pakildami į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą.

Pirmajame kėlinyje buvo keletas pavojingų epizodų. Chrisas Bruntas pabandė laimę iš toli, tačiau nesėkmingai. "West Brom" savo aikštės pusėje pernelyg užsižaidė su kamuoliu ir vos nebuvo nubausti - nors W.Rooney ir pelnė įvartį, jis nebuvo užskaitytas dėl pražangos. Vėliau sekė dar vienas Rooney pavojingas išpuolis, šįkart galva, tačiau Scottas Carsonas sureagavo laiku. Dimitaro Berbatovo smūgis buvo blokuotas.

Antrasis kėlinys prasidėjo labai pavojingu W.Rooney smūgiu, bet S.Carsonas vargais negalais jį atrėmė. "Manchester United" amžinai negalėjo nesisekti - 56 minutę greitos kontraatakos metu D.Berbatovas perdavė kamuolį W.Rooney, o šis tiksliu smūgiu įveikė Carsoną. "United" žvaigždė ir toliau terorizavo "West Brom" gynybą - po Ryano Giggso perdavimo turėjo neblogą šansą pelnyti antrąjį savo įvartį, tačiau Carsonas ir vėl buvo savo vietoje. 69 minutę Anglijos rinktinės puolėjas vėl atliko didelį darbą pelnant įvartį. Jis išvedė Cristiano Ronaldo vieną prieš vartininką, kuris tiksliu smūgiu vartininkui tarp kojų pelnė antrąjį komandos įvartį. Trečiasis įvartis krito, kai Nani skersavo kamuolį į baudos aikštelę, o ten niekam jo nelietus, jis atsidūrė pas D.Berbatovą, kuris vienu lietimu sušaudė vartininką. "West Brom" atsakė labai pavojingu Ishmaelio Millerio smūgiu, bet jis buvo kiek netikslus. Puikias rungtynes turėjęs W.Rooney sukūrė ir ketvirtąjį komandos įvartį, tiksliai perdavęs kamuolį Nani, kuriam teliko jį pasiųsti į vartus.

"Manchester United" - "West Bromwich Albion" 4-0

Smūgiai: 16 - 6

Smūgiai į vartų plotą: 9 - 2

Kampiniai: 6 - 1

Pražangos: 11 - 14

Nuošalės: 4 - 2

Geltonos kortelės: 0 - 1

Raudonos kortelės: 0 - 0