•
  •

"Man Utd" užtikrintai įveikė "Aston Villa"

2011 m. vasario 2 d. 00:13

"Manchester United" ekipa savų žiūrovų akivaizdoje 3-1 parklupdė "Aston Villa" ir toliau nepralaimėdami tęsia žygį link Anglijos "Premier" lygos titulo.

"Manchester United" 3 - 1 "Aston Villa"

1' [1 - 0] Wayne Rooney

45' [2 - 0] Wayne Rooney

58' [2 - 1] Darren Bent

63' [3 - 1] Nemanja Vidic

"Man Utd" nepraėjus nė minutei išsiveržė į priekį. Tolimas Edwino van der Saro perdavimas pasiekė Wayne'ą Rooney, o šis susistabdė kamuolį bei stipriu šūviu nepaliko vilčių "Aston Villa" vartininkui Bradui Friedeliui.

Toliau žaidimas labiau klostėsi aikštės viduryje, o kėliniui įpusėjus akį susižeidęs "United" saugas Darrenas Fletcherio buvo priverstas užleisti savo vietą brazilui Andersonui.

Prieš pat pertrauką atsigavimo žymes rodantis Rooney po puikaus Nani perdavimo padvigubino rezultatą "Man Utd" naudai. Tai buvo tik penktasis anglo įvartis šiame sezone.

"Aston Villa" ekipai pavyko sugrąžinti intrigą į rungtynes, kai rekordinę klubui pinigų sumą kainavęs svečių puolėjas Darrenas Bentas niekieno netrukdomas nuginklavo Van der Sarą ir sušvelnino rezultatą.

Vis dėlto po penkių minučių dviejų įvarčių persvarą atstatė "Man Utd" kapitonas Nemanja Vidičius, kuris varžovų aikštelėje stipriu smūgiu nepaliko vilčių Friedeliui.

Per likusį laiką Ashley Youngas pataikė į skersinį, o sėkmingai žaidęs "Aston Villa" vartų sargas neleido pasižymėti Nani bei Rooney.

Data: 2011 m. vasario 1 d., 22:00

Vieta: Old Trafford, Mančesteris

Turnyras: Anglijos "Premier" lyga

Teisėjas: C. Foy

Žiūrovų: 75 tūkst.