•
  •

"Man Utd" sunkiai įveikė "Arsenal"

2009 m. rugpjūčio 29 d. 19:05

"Manchester United" futbolininkams dramatiškoje kovoje pavyko palaužti be pralaimėjimų žengusią Londono "Arsenal" ekipą rezultatu 2-1.

"Manchester United" 2 - 1 "Arsenal"

40' [0 - 1] Andrey Arshavin

59' [1 - 1] Wayne Rooney (iš 11 m. baudinio)

64' [2 - 1] Abou Diaby (į savo vartus)

Pirmą tikresnę progą mače turėjo Darrenas Fletcheris, tačiau jo smūgis skriejo virš vartų. "Arsenal" į tai atsakė labai pavojingu Andrejaus Arshavino smūgiu.

Londono ekipa 38 minutę galėjo būti apdovanota 11 metrų baudiniu, kai Fletcheris grubiai stabdė Arshaviną, tačiau teisėjas Mike'as Deanas tęsė žaidimą.

Nepaisant to, po dviejų minučių tas pats Arshavinas gavęs kamuolį fantastišku tolimu smūgiu nuginklavo "Man Utd" vartų sargą Beną Fosterį.

Fosteris galbūt mano, jog toje situacijoje galėjo išpešt daugiau, tačiau jo puiki reakcija išgelbėjo nuo antro įvarčio, kai Robinas van Persie smūgiavo iš arti, bei paliko viltį "United".

"Arsenal" vartininkui Manueliui Almunia ne taip pasisekė, kai baudos aikštelėje pargriovė "Man Utd" žvaigždę Wayne'ą Rooney, kuris ir realizavo baudinį.

Po kelių minučių van Persie turėjo dar vieną šansą pasižymėti, tačiau jo baudos smūgis atsimušė į skersinį. Neįmuši tu - įmuša tau pasitvirtino vos po minutės.

Po pražangos Ryanas Giggsas pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o ten "Arsenal" saugas Abou Diaby, niekieno netrukdomas, pasiuntė jį į savus vartus.

Rungtynių pabaigoje Dimitaras Berbatovas ir Nani iššvaistė puikias progas, o Arsene'as Wengeras buvo išvytas į tribūnas už ginčus su teisėjais.

Data: 2009-08-29 19:15

Vieta: Old Trafford, Mančesteris

Turnyras: Premier lyga

Teisėjas: Mike Dean

Žiūrovų: 75 tūkst.